Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért álmodtam ilyen kellemetl...

Miért álmodtam ilyen kellemetlen álmot?

Figyelt kérdés
Álmomban vendéget vártam, amikor megérkezett, németül kezdett hozzám beszélni, kérdezte, mi újság, hogy vagyok, és percekig nem tudtam válaszolni neki, mert nem jutott eszembe semmi sem a nyelvén, ezért hallgattam, aztán elkezdtem németül beszélgetni vele, de minden szóért úgy kellett kűzdenem, mint a fuldoklós álmokban a levegőért, vagy amikor menekülős álmokban nem tudunk megmozdulni sem, nemhogy elfutni. Más is álmodott már hasonlót? Okozhat ilyen álmot a stressz?

2022. ápr. 1. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy itt meg fogod kapni a megfelelő választ a kérdésedre.

Úgy értem ezen a honlapon tanácsos lett volna az "Ezotéria" főkategórián belül az "Álomfejtés" alkategóriában feltenni a kérdésedet. Ott rengeteg ilyen kérdés van, és még több olyan ember aki ért hozzá, hogy részletes és kielégítő választ adjon neked.


Csak mert látom hogy április 1-én írtad ki a kérdést, és ki is emelted, mert senki nem válaszolt még rá.

2022. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem érdekel az ezotéria. Ez pszichológiai téma.
2022. ápr. 12. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!