Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi volt az a tünet/érzés amit...

Mi volt az a tünet/érzés amit a mentális problémátok előhozott nálatok ami nagyon megviselt/énidegen volt/ vagy megijesztett?

Figyelt kérdés
Továbbá milyen mentális problémával küzdötök ami miatt ez előjött?

2022. ápr. 2. 03:51
 1/3 anonim válasza:
45%
Amikor felébredtem hátrafelé kezdtem el járni izzadtam,hallucináltam azt hogy egy földgömb forog az ablak előtt. Tudtam hogy előtrefele kell járnom. Aztán a lépcső a fal mellé került fütyülő hangot hallottam paprikaízű volt a szám gázszagot éreztem a viĺanyórában.
2022. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
45%
Hirtelen tettem le az alkoholt,elváltam és folyton azon gondolkoztam mit ronthattam el.Aztán mikor kórházba kerültem idegi alapon pozitív lett a drogtesztem. 3szor fél Rivotrilt szedek havonta 1 Haliperidol dekanoatot kapok skizoeffektív zavart állapítottak meg 3 éve.
2022. ápr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Pár évvel ezelőtt felriadtam éjjel,verejtékeztem,a szívem majd kiugrott a helyéről.Szédültem,nyomott a fejem.Hánytam,pánikoltam.Azt hittem ott halok meg.Aztán ahogy jött,elmúlt.Utána jött a pánik éjjelente,hogy újra előjön.Jött is,mindig éjjel,zsibbadással,egyensúly zavarokkal.Ki kellett mennem sétálni a kertbe,lassan lélegezni.Iszonyú volt évekig.Sajnos gyógyszer kell a mai napig.
2022. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!