Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy sikerült ez nekem? Hogy...

Hogy sikerült ez nekem? Hogy tudnám máskor is megcsinálni?

Figyelt kérdés

Saját meggondolatlanságom miatt elintéztem magamnak egy elég kellemetlen feladatot, ami teljesen elkerülhető lett volna, de a hülyeségem miatt ez már visszafordíthatatlan. Ezután ahogy szoktam, nagyon frusztrált, mérges, ideges voltam. Aztán mivel nagyon fáradt voltam, lefeküdtem aludni, és miután felkeltem már teljesen leszartam a dolgot :D

Sajnos nagyon sokszor van így, hogy ilyen kisebb dolgokon is felidegesítem magam.

Hogyan érjem el ezt máskor is, hogy már ne érdekeljenek ezek?



2022. ápr. 2. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Önfegyelem, magadra figyelés, gyakorolni kell.
2022. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tökéletes volt az a hozzáállásod. Jézus ezt tanította:

„Ne aggodalmaskodjatok tehát a holnap felől; mert a holnap majd aggodalmaskodik a maga dolgai felől. Elég minden napnak a maga baja”


Persze ez hívőként élhető hozzáállás igazán.


De ennek hiányában is, általában ha nem kezdessz el a leghülyébb forgatókönyveken agyalni (és éjszaka forgolódni), másnap ha még esetleg nehezen is kelsz fel, és vágsz neki a következő napnak, sokszor kiderül, hogy nem megoldhatatlan problémáról volt szó.

2022. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!