Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az önbizalmamat? Egyszerűen ha jön valami vizsga, vagy kihívás, mindig arra gondolok, hogy én ezt nem tudom megcsinálni, nekem nem sikerül. Hogyan változtassak ezen? Mindig is ilyen voltam. Sajnos

Figyelt kérdés
2016. szept. 14. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelkiismeretesen készüljél fel a vizsgákra, szánj időt rá. Innentől kezdve tiszta lehet a lelkiismereted, hogy megtettél mindent a sikerért, s emiatt önbizalommal állhatsz a kihívás elé.
2016. szept. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan tárgyam egyetemen, hogy azt gondoltam, meg fogok bukni (hardcore integrálós deriválós műszaki tárgy). Félidő tájékán óra után feltettem kédéseket a tanárnak, amit nem értettem, és rendes volt, mert elmagyarázta. Utánaolvastam könyvtárban is, kidolgoztam a tételeket alaposan. A végén én voltam az egyedüli, akinek mindkét zh-ja 5-ös lett és a tanár azt mondta, helyem lenne a tanszéken!

Volt egy másik húzós tárgy (ábrázoló geometria), ami szintén "rettegett" tárgy volt. Gyak jegyeim nem voltak túl jók, 2-es lett a gyak jegyem. Ekkor elkezdtem szintén kérdezgetni a gyak tanárt, mint kiderült tőlünk egy házsarokra lakott, és vállata hogy ad egy-két ingyen korrepetálást... A vizsgajegyem 5-ös lett, nézett is a tanszékvezető, hogy 2-es gyakjegy után mi történt velem?

2016. szept. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!