Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van a családunkban egy alvajár...

Van a családunkban egy alvajáró. Amikor alszik, és beszél, furán viselkedik. Lehet hipnotizálással elérni nála hogy többet ne csinálja ezeket a dolgokat? 14 éves és azt hittük kifogja nőni. Van rá technika? Anya nem viszi szakemberhez.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Próbáljátok ki a melatonint. Dm-be is lehet kapni. Én úgy alszok tőle, mint a bunda, nekem is voltak ilyen problémáim. Nekem ez segített.

A hipnózis meg szerintem humbug.

2022. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 felett nőttem ki. Egy dokival érdemes lehet konzultálni.
2022. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A hipnozis csak azért fordult meg bennem, mert anya ezzel viccelődik, hogy megint hipnotizálták, hogy ezt meg azt csinálta. Viccesnek találja. És hogy csak vissza kell fektetni, és alszik tovább. Van hogy a szennyest át vitte a wc- be hogy ki kell mosni. Vagy át jött a szobámba hogy megy suliba majd jön. Pizsamába táska nélkül. Pakolgat a szekrénybe meg ilyenek. Néha beszélget magában, vagy tapsol, néha kiabál mintha játszana a többiekkel.. Esténként zárjuk az ajtót, a kulcsokat is eltesszük. Kertes ház, nagyot nem esik ha az ablakon akar ki mászni. Erre nem volt példa. De a konyhában elég sok a kés olló. Persze ilyen se volt. Remélem sose lesz. Való színű hogy humbuk a hipnózis,de lehet ez járható út lehetne. Ha már vicc... Esetleg álmában, ha megy jár, csinálja ezeket, lehet ilyesmit csinálni vele?
2022. ápr. 3. 10:10
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Az okát kell megkeresni. Ehhez "fehér köpenyes" orvos és agyturkász kell. Ebben a korban nem ritka. Általában magától elmúlik.
2022. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

A hipnózis erre nem megoldás. Igaz, hogy pszichoterápiában alkalmazni szokták, de nem úgy működik, mint a filmekben, hogy a beteg öntudatlan állapotba kerül és azt csinálja, amit a hipnoterapeuta mond... A beteget hipnózissal nem lehet rávenni semmire.

Szerintem várjatok még, ebben a korban gyakori az alvajárás, valószínűleg ki fogja nőni.

2022. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!