Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek a szüleim, ha...

Mit tehetnek a szüleim, ha rájönnek hogy vagdosom magamat?

Figyelt kérdés
Úgy értem pszihológushoz küldhetnek, esetleg intézetbe, kórházba?
2022. ápr. 4. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Kórházba nem a szüleid fognak küldeni, hanem az orvosod.
2022. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz, igen. De nem lenne bölcsebb, ha te magad mennél, és kérnél segítséget?
2022. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, akkor máshogy teszem fel a kérdést.

Ha a szüleim rájönnek, és elvisznek pszihológushoz, vagy pszihiáterhez, vagy akármilyen orvoshoz, ő beutalhat valamilyen intézetbe vagy kórházba, vagy csak szimplán ő maga kezel?

2022. ápr. 4. 21:27
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es

Nincs szükségem segítségre, jól elvagyok.

2022. ápr. 4. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pszichiater (!) ugy latja jonak, akar zart osztalyra is vitethet mert onveszelyes vagy.
2022. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2, nem vagy jól el, segítségre lenne szükséged.
2022. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jól vagyok, ez az amit a többi ember nem ért meg. Vannak barátaim, vannak pillanatok mikor teljesen felhőtlenül boldog vagyok, az emberek egy vidám személynek szoktak leírni, de ehhez szükségesek a vágások. Azok nélkül magamba zuhanok. És lehet mondani, hogy jajj, ez nem igaz, de amíg nem csináltad, addig nem tudod milyen érzés.
2022. ápr. 4. 21:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vagasok szuksegesek a boldogsaghoz, akkor nem, nem vagy jol. A brutalis hangulatingadozasok bipolaris zavarra utalnak. Kerj segitseget, amig nem keso.
2022. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy voltam, próbáltam bizonygatni, hogy jól vagyok (néha még én is elhittem xd), majd egyszer konkrétan a kórházban kötöttem ki a vagdosás miatt, mivel elhagytam a hajgumim és muszáj volt valamit csinálnom xd (ez volt az utolsó csepp amit bírtam és borult minden) ÚGYHOGY HA ILYENEKET CSINÁLSZ, K^RVÁRA NEM VAGY JÓL!!

Ha gondolod írj rám privátban, elég sok tapasztalatom van az érzelmek elnyomásával kapcsolatban és annak durva következményeivel.

2022. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!