Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnek ezen változtatni?

Hogy tudnek ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Szorongok hogy meghalok. De sal ettől. Ha valamin faj egyből a halálra gondolok. Sajnos már elég régóta fennáll ez az egész. 24/L

Van gyermekem is,szerető családom és mégis mindig attól felek hogy meghalok. Szedulok néha,megijedek nagyon minden kicsi dolgon.. pl most is izomramgasom van a karom felso részen és felek h elvisz a mentoo..mindig produkál a testem valamit. Voltam én már pszichiaterhez mindenhol semmit sem ert. Semmit sem szedek. Eredményeim minden rendben. Hozzateszem öngyilkos lett apukám 4 éve.. szóval ez válthatta ki. De ti hogy kuzdottetek ezt le? Hogyan nem kellene megijednem mindenen???


2022. ápr. 6. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:

De csak*

Ha valamim*

2022. ápr. 6. 20:58
 2/7 anonim ***** válasza:
Az megnyugtatna, ha tudnád, mi van a halál után?
2022. ápr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó kérdés. Nem a halal maga hanem hogy faj e,és a szeretteik gyerekem h mi lesz veluk.
2022. ápr. 6. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Egy pszichoLÓGUS (terápiás beszélgetés) biztosan sokat segítene.

Még egy kérdés: Szerinted a halálfélelmed arra jó, hogy lelkiekben fel legyél készülve a legrosszabbra és így könnyebben el tudd viselni, ha az bekövetkezne?

2022. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam nala is. Semmire sem jó mert úgysem tudjuk hogy miaz.. de mégis ettől panikolok.
2022. ápr. 6. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok ideig volt ilyesmi, de mára nagyrészt elmúlt. Ha nem kapsz hasznos választ, beszélgethetünk róla, hátha tudok pár jó tanácsot adni.
2022. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj rendszeresen pszichiáterhez.
2022. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!