Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pár hete többször volt pánik...

Pár hete többször volt pánik szerű tünetem... Xanax + Escitil ( ezeket írta fel az orvos )?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, soha nem volt semmilyen pszichés problémám, viszont pár hete a munkahelyemen rosszul lettem ( izzadás, pulzus emelkedés,szociális fóbia, rossz közérzet, szorongás ). Valószínű a kimerültség ( rengeteget dolgozom ), teljesítménykényszer, szinte nulla énidő... És most kialakult 1 fóbia a munkahelyemmel szemben, mielőtt beindulnék rosszul leszek, tehát úgy érzem ez gyógyszer nélkül nem fog menni.

Vérvétel, EKG, pszichológus folyamatban,de amire kíváncsi lennék, mivel soha nem szedtem még csak hasonló gyógyszereket se,mire számíthatok?

Fizikai munkát végzek ( 3 szak ), és minden nap vezetek + itthon sem unatkozok a gyerekektől :)

Szívesen olvasnám hasonló helyzetben lévő emberek tapasztalatait.


2022. ápr. 11. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

41 éves nő vagyok Escitilt 20mg és Rivotrilt 0,5/0,25/0,25 mg szedek. Pánikbetegség,szorongás és depresszió a betegségek.

Szellemi munkát végzek,vezetek és gyereket nevelek. Nem örülök én sem a gyógyszernek,de sajnos kellett a segítség mert az életminőségem nagyon romlott.

Remélem a gyógyszerek segíteni fognak neked és később el lehet hagyni őket.

2022. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 11. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Javulás várható. Jó állapotban, hosszabb idő után fokozatosan elhagyható. Kis adag Xanaxról nem nehéz leállni jó állapotban.
2022. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg is válaszoltad miért alakult ez ki.

a xanaxot szerintem csak addig kapod, amíg az escitilt meg nem szokod ez pár hét.

a pszichológus mindenképp jó ötlet, remélem jobban leszel.

2022. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!