Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már nem bírom tovább mit tegyek?

Már nem bírom tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos több éve vagyok pánikbeteg, mikor hogyan tér elő, van mikor csak otthon ülök a szobába és váratlanul menekülési kényszerem van. Ez miatt kialakúlt hangulat ingadozás. Az önbecsülésem a romokban hever, nincsenek barátaim, senki a szüleimen kívül akire számíthatok. Már nem akarok tova b így élni, tudom rossz ezt egy 18 éves lánytól hallani de már nem bírom hogy az utcára alig bírok kilépni mert félek mindig a rosszullétektől. Kérlek titeket, valaki segítsen, megköszönném. :(
2022. ápr. 11. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Apróbb helyesírási hibákért bocsi siettem.
2022. ápr. 11. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus/Pszichiáter.
2022. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál de már nem tud többet fogadni, környékemen pedig csak ő volt sajnos.
2022. ápr. 11. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ezt olvasni. Nem lehet, hogy a pánik dolog amiatt van, mert érzed, hogy valamit változtatni kellene az életeden, de be vagy szorulva egy helyzetbe és nem látod a kiutat. És érzelmileg ez így rádtör? És amikor ki kell menned a világba akkor meg még inkább, mert akkor szembesülsz azzal, hogy nem az van az életedben amit jónak érzel?


Szerintem valahogy próbáld megnézni a magad, az életed, hogy mikben vagy elakadva, mi az eddigi történeted. Mik a kilátásaid innen. És akkor lehetne megoldásokat találni lépésről lépésre. Ami pl segíthet, ha érzed, hogy még mennyire az elején vagy a dolgoknak. Vannak nyitva lehetőségek előtted.

2022. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak online lehetőségek pszichológusra. Nagyon sokan vallalnak skypeos orakat, csak el kell utalnod a pénzt.
2022. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!