Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnátok egy sikertelen...

Mit csinálnátok egy sikertelen öngyilkosság után?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Kezeltetném magam.
2022. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ: családtagként, vagy mint az aki meg akarta ölni magát? Ha az utóbbi, befeküdnék a pszichiátriára. Segítséget kérnék ha eddig nem tettem meg, ugyanis néha sima antidepresszáns is elég hogy sokat segítsen. Tudom, benne voltam.
2022. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Én semmit, mert meg se fordulna a fejemben, de van egy ismerősöm aki szintén nem csinál már semmit miután kiugrott az 5. Emeletröl és túl élte. Két lába szilankosra tört, amutálták, nyaktól lefele lebénult. 15 évesen.
2022. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Az utolsó válaszoló története tökéletes példa arra, h miért nem szabad ilyet csinálni. Ha nem jön össze, akkor nagy eséllyel egész életedre megnyomorítod magad. Szörnyű.
2022. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Gyógyszer, terápia és minden, ami segíthet jobban lenni.
2022. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Ha már odáig eljutottam hogy öngyi akartam lenni, akkor változtatnék az életemen.


Az öngyilkosság olyan, mintha a fullos atomerőmű számítógépeden lenne 1 játék ami nem tetszik neked, akkor az egész számítógépet kivágod a kukába. Hatalmas hülyeség. Ha az az 1 játék nem tetszik neked, akkor szerezzél be másik játékot a helyére.

A számítógép lehetőségei VÉGTELENEK. Az, hogy neked az az 1 játék jutott nem jelenti azt hogy azzal kell játszanod életed végéig.


Ez azért nagyon jó, mert az élet egy hatalmas "platform" amin neked jutott "X" egység. (Környezet, életpálya, munka, lakóhely, stb.) És ahelyett hogy az egységen próbálnál meg változtatni és az X-et Z-re vagy V-re állítani, az egész platformot akarod kivágni a kukába.


El kell menni világkörüli útra, világot látni, kikapcsolódni, környezetváltozást csinálni, esetleg átgondolni hogy a te "X" egységeden, a te "játékodon" mi az ami nem tetszik, és hogy milyen "egység" milyen "játék" lenne az ami tetszik neked, és arra rámenni.


Ismertem olyan embert aki jogász végzettségű, lehúzott 5 évet az egyik legnehezebb egyetemen magyarországon (ami magában hatalmas erőfeszítést és rengeteg időt igényel) a szakmában dolgozott több éven át, és gondolt egyet, otthagyta az egész pályát ahogy van, és elment cukrásznak. Tökéletesen meg tudom érteni. Az élet célja a boldogság keresése, és ő ez ügyben egy hatalmas, bátor lépést tett.

Olyat is ismerek aki vegyésznek tanult és abban dolgozott sok évet is, aztán gondolt egyet, otthagyta az egészet és elment alpinistának mert szeret a magasban lenni, ez a hobbija, hegymászó. Azt akarta hogy a hobbija legyen a munkája, így tett egy ilyen hatalmas, és bátor lépést.


Nem tetszik a környezet ahol élsz?


Tele a net olyan képekkel hogy egy üres szoba, de így teljesen üres, van benne egy felfújható matrac meg egy darab TV, és alá van írva hogy "új életet kezdtem egy új városban, kívánjatok nekem szerencsét! :)"

Alatta meg a rengeteg támogató komment.



Sosem késő játékot váltani. :D Az a hatalmas hülyeség ha a gépet kivágod a kukába mielőtt kipróbáltad volna, milyen más játékokat vinne el. Az egyik biztos hogy tetszeni fog, ha a jelenlegi játék nem is tetszik :D

2022. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy terápiás rehabos hely is nagy lökést és gondolkodási időt adhat változásra, változtatásra. Nekem egy ilyen helyen múlt el a súlyos depresszióm. Segített a környezetváltozás, a velem való támogató hozzámállás.
2022. ápr. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Depresszios lennek h még arra is alkalmatlan vagyok h megoljem magam (pedig nem nehez)
2022. ápr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
honnan tudod seggfej? Próbáltad már?
2022. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Fejloves. Azt nem lehet tulelni semmilyen modon.
2022. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!