Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szomorú és elkeseredett...

Nagyon szomorú és elkeseredett vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg a sport segít, de ezenkívül semmi, 3 éve vagyok pánikbeteg illetve ehez társul enyhébb depresszió, voltam szakértőnél, nem tudom mi tévő legyek, már úgy érzem egyre rosszabb minden az önbecsülésem a romokban hever. Tudnátok valami tanácsot adni amivel kicsit jobb kedvem lehet? :(
2022. ápr. 17. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedjél megfelelő gyógyszert, az segít, feljavítja az életminőséged, hiszen ez a kór a munkaképesség rovására is mehet.

Én szorongásra szedek gyógyszert, 10 éve. Nehéz életem volt, nehéz helyzetből sikerült felállnom, ami nekem segített és máig egyensúlyban tart a hitem. Tehát keressél szellemileg, lelkileg, alakíts ki egy ütőképes életfilozófiát. Én is sportolok rendszeresen.

2022. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szakértő alatt kit értesz?
2022. ápr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pszichológus, pszichiáter, pszichiáter gyógyszereket ír fel az nem megoldás, pszichológus pedig eltanácsolt.
2022. ápr. 18. 15:18
 4/7 anonim ***** válasza:
ha a munkaképességed megvan, nem szükséges gyógyszer, de ha dolgozni se tudsz miatta, akkor gondold át
2022. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáter biztosan írt fel gyógyszert. Nem váltottad ki vagy nem fogadtad el a diagnózist?
2022. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De kiváltottam aztán megpróbáltam abba hagyni mert gyógyszereken nem élhetek évekig és egyből visszatért a rossz hangulat, tehát a gyógyszer nem megoldás. Csak nagyon súlyos esetben ez szerencsére még nincs olyan.
2022. ápr. 18. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Te tudod, de akkor ne csodálkozz ha nem érzed magad jól. Én több mint 10 éve szedek antipszichotikumot meg mást. Ahányszor abbahagytam jöttek a mentális gondok. Inkább szedem mint nem. Ahogy 1-es írta.
2022. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!