Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira egyedül érzem magam…úg...

Annyira egyedül érzem magam…úgy érzem nem sok választ el az öngyilkosságtól. Mit csináljak? A küldőmmel mennyire nagy a baj?

Figyelt kérdés

Már régóta lehet depresszióm és már több pszichológusnál is jártam de nem segít semmi.

Annyira iszonyatosan magányos vagyok és hiányzik a régi életem. Minden teljesen kilátástalan és félek.

Minden nap sírok és sokszor gondolkodom a halálon.

Mit csináljak,hogy boldog legyek?

Úgy érzem kezdem megérteni az öngyilkosokat. Egyik sem meghalni akar csak kilépni ebből a szörnyűségből ami soha többet nem lesz a régi. Úgy érzem valami elromlott a fejemben és soha nem lesz már olyan mint régen.


2022. ápr. 18. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj privit ha szeretnél? Kor nem? Mi a baj?
2022. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is írhatsz. Fiatal koromban mentem át hasonló krízisen,azóta örülök,hogy nem sikerült egyik kísérletem sem.
2022. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen volt régen?

Mi vagy ki okozta ezt a változást benned?

2022. ápr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A sok csalódás. Egyszerűen úgy érzem senkit nem érdekelek őszintén…és már kedvem sincs nyitni mások felé. Teljesen kimerültem lelkileg.

Valahogy úgy érzem,hogy én kedves próbáltam lenni mindig az emberekkel körülöttem és nem ezt kaptam vissza hanem a bántást, elutasítást. Azt mondták az én hibám amiben jelenleg vagyok és ha ez igaz és ilyen szörnyű ember vagyok vagy ennyire nincs velem rendben valami akkor én ezt így nem akarom tovább csinálni. Bár ne félnék a haláltól annyira meg attól ami utána jön. Nagyon félek,hogy elrontom az öngyilkosságot és csak rosszabb lesz minden mert tudatomnál sem leszek annyira,hogy egyáltalán megölni képes legyek magamat.

Úgy érzem elveszítettem a realitással a kapcsolatot…

Ma a kocsiban az autópályán attól féltem,hogy nem tudom kontrollálni magamat és a cselekedeteimet és kiugrok a mozgó autóból.

Azon gondolkodtam,hogy mi van ha most ezt csak álmodom és már rég megöltem magam.

Kezd teljesen elmenni az eszem.

2022. ápr. 18. 21:10
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Ismerős,ez a szitu nálam is.

Mióta nincs meg az az ember az életemben,azaz hát nem is szívesen foglalkozna velem már...

Aki...

Aki mindenre tudta a receptet...

Igen,én ilyet akartam,és meg is kaptam egy időre.

Ő volt az,aki megmondta,hogy hogy kell megcsinálni a lehetetlent,és nekem sikerült.

A tippjei aranyat értek.

Olyan volt,mint a mysterious stranger a fallout 3 vagy 4-ben.

Nem érted,hogy mi a fene van,egyszer csak jön,segít,és eltűnik.

Annyi különbséggel,hogy ő nem tűnt el,csak megkért,hogy hagyjam már egy picit,mert napi 100x írok neki.

Hát igen.

Neked is lehet kéne egy ilyen,aki betanít az életbe.

És te meg közbe nem idegeled ki.

Vagy lehet,hogy nem ez kéne,de ez is jobb mint a semmi.

Találj egy valakit,aki nem kiröhög,hanem segít,és sokat tud.

És nem kér érte el semmiféle összeget.

2022. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!