Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne megoldani, hogy...

Hogy lehetne megoldani, hogy ne kezdjek remegni, stresszelni, ha egyes személyekkel beszélek? Ez valami mentális problémát jelent?

Figyelt kérdés
Van egy konkrét családtagom, akivel ha négyszemközt kell beszélnem, stresszes leszek. Legutóbb egy kényes téma is felmerült ráadásul, és remegtem, stresszeltem közben. Ilyen régen ritkán fordult elő,max ha sok ember előtt kellett beszélnem, de ez most erősebben jelentkezett. Még utána nap folyamán is volt nehézlégzésem, rosszullétem tőle. Még álmomban is.

2022. ápr. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Xanax az jó erre is.
2022. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne beszélj vele.
2022. ápr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos lehetetlen, hogy egyáltalán ne találkozzak vele... A házastársam családtagja, abból még nagyobb stressz és dráma származna, ha ki akarnám iktatni az életemből, amibe a házastársam is belesodornám ráadásul.
2022. ápr. 21. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni. Iktasd ki nyugodtan. Ebből élnek a pszichopaták, hogy félsz tőlük. Az összes ilyen car embert ki kell iktatni az életedből. Más megoldás úgy sincs.
2022. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Csapd be, többet hozzád sem akar majd szólni.
2022. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!