Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos alvászavar, mindent...

Súlyos alvászavar, mindent kipróbáltam, gyógynövényeket, altatót, semmi sem segít. Tudnátok valami biztosat?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 19. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

POntosabban mit értesz "súlyos alvászavar" alatt, ez ugyanis rengeteg féle dolog lehet!

Ha netán elalvási gondjaid vannak, akkor az életmódodat kellene megfelelöen módosítani (elegendö mozgás a szabadban, megfelelö lazítási módszerek), illetve az alvóhelyeden a körülményeket javítani( pl. max. 18-20 fokos hömérséklet, illetve lefekvés elött legalább 10 perces szellöztetés)

2022. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
3 hónapja alakult ki leginkább, kezdetben éjszakai ébredés, csak 3-4 óra alvás, Frontin segített, 0,25mg. Abbahagytam mert rosszabb lett a helyzet. Januári epehólyag műtét után, reflux, fájdalom. Pár hete altató, néha több óra alvás, mostmár szinte semennyi, nyugtató teák semmi, szóval itt tartok.
2022. ápr. 19. 11:24
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Miota tart? Mi valtottabki, mentalis vagy fizikai eredetu problema miatt nem alszol?
2022. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan voltam, vagyok. Kérj pszichiátertől segítséget, mert az altatóhoz gyorsan hozzászokhatsz.
2022. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ altató egy idő után pont az ellenkezőjét hozza.
2022. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Talán mindkettő?

Kórházban Dormicumot adtak, nem alszom tőle, inkább erős fejfájás.

Zopigent háziorvos írta ki, néhány szem használt, összesen eddig tíz szemet vettem be, éjjel már semmit sem aludtam.

Talán az epehólyag műtétkor altatás után jött ki ennyire a probléma.

Volt néhány hétig refluxos ilyen olyan erős fájdalmak is, ezek is közrejátszottak gondolom.

2022. ápr. 19. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
mulungut próbáltad? Annyi hogy főzni kell házilag. De ismerősöm akinek van erre esküszik.
2022. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. ápr. 19. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet más miatt van .írtad epe és reflux

Reflux is okoz ilyet nekem is volt

Szedek rá gyógyszert azóta jo


Laktóz glutén vagy tejèrzèkenysèg is okozhat ilyet.

2022. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Erre sose gondoltam volna, érdekes. Epe hólyag el van távolítva.

Köszönöm!

2022. ápr. 22. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!