Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik online pszichológus,...

Létezik online pszichológus, pszichiáter?

Figyelt kérdés
Akivel csak üzenetekben lehet beszélni.

2022. ápr. 22. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Online beszélgetes van.
2022. ápr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Nincs. Üzengetni itt tudsz. Gondolod csetel veled, miközben ott van 50 másik beteg akivel személyesen találkozik és gyógyszerezi őket. Mert ők tényleg betegek és elmennek a megadott időpontra.
2022. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A dokiappon van, de az videóchat úgy tudom.

Ha szükséged van ilyesmire az egyáltalán nem gáz, viszont megértem ha személyesen nem tudsz vagy nem akarsz menni, viszont akkor szerintem hagyd az írosgatósat.

Keress egy olyan helyet ahol van videóchat ott tényleg rád összpontosul a figyelem

2022. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De van. Online pszichológust beírod gugliba, kb első találat lesz a honlap.


Kivalaszthatod, hogy időpontot foglalsz vagy azonnali segítség jell.


Van csomó pszichológus is felsorolva, az is oda van írva mire slecializálódott.


Mielőtt foglalsz kell fizetned, kártyával vásárolhatsz csomagot és ilyen csomagok vannak, hogy hány foglalkozás van egy csomagban amit veszel.


Miután vettél csomagot, utána dönthetsz arról, hogy ezt azonnali segítségnél vagy időpont foglalással használod fel.


Hogy milyen, arról nem tudok mondani semmit, mert én csak nézelődtem, végül nem vettem csomagot.

2022. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja és, ha jól emlékszem, azonnali segítségnél az ügyeletes pszichológushoz kapcsolnak, azt írták és ő akármire lehet specializált, tehát nem biztos, hogy pont ahhoz kerülsz, aki kéne, talán ezért jobb időpontot foglalnid ahhoz aki a te gobdodra specializálóditt.


Persze minden pszichológus ki van képezve vészhelyzetre, de sosem jöttem rá, mit takar.


Az öngyilkosság szerintem súlyosabb téma egy online csevegéshez és egy összeomlásnál is jó, ha fizikailag is jelen van.

Más SOS helyzetet meg nem tudok elképzelni.

2022. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem óriási igény lenne ilyenre, de nincs.

Max. írsz valami "orvos válaszol" oldalra, ahol segítségként megkapod, hogy menj pszichiáterhez. Köszi szépen...

2022. ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!