Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha hangulatjavítót szednék...

Ha hangulatjavítót szednék úgy ,hogy nincs semmi bajom milyen hatása lenne?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejemben ,hogy ha hangulatjavító gyógyszert vennék be miközben nem indokolt akkor folyamatosan feldobott állapotban lennék vajon?! Szerintetek lenne valami hatása ? Lehetséges ,hogy folyamatosan feldobott lennék és túlzott jókedvem lenne ?

2022. ápr. 23. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Az antidepi lenne. Jobb lenne biztos, de mivel sok féle van, nem árt ha szakorvos írja fel. Eleinte sok kellemetlen mellékhatása lehet. Nekem cipralexet írtak.
2022. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt mondod valami antidepresszánsal elerheto lenne a kivant allapot?
2022. ápr. 23. 20:21
 3/10 anonim ***** válasza:

2 inkább 2 hét után várható számottevő javulás a depiseknél,

miszerint Te sem fogsz kezdetben semmit vidámságot érezni.


Ellenben, ha pasi vagy jellemző mellékhatás

a magömlés és az orgazmus elmaradása, már a szedés legelején(!)

ez megéri??


Amúgy, ha fejfájás csillapítót veszel be amikor nem fáj semmid,

vajon érzel bármi változást?? / kb. ez lesz a helyzet,

nem szerez plusz vidámságot.

2022. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 inkább 3 hét akart lenni.
2022. ápr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
🍻.
2022. ápr. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az antidepresszáns (magyarul hangulatjavító) egy nagyon speciális gyógyszer. Aki nem depressziós, annak egyenesen káros a szedése.

A depressziós ember nem vidámabb lesz tőle, hanem egyszerűen normálisan kezd el működni. Azaz persze vidámabbnak érzi magát, de valójában az az egészséges állapota, csak lehet hogy soha nem tapasztalta ezt meg.

Ha semmin sem tudsz önfeledten nevetni, és inkább negatívan látsz mindent, holott minden rendben van az életedben, akkor érdemes elmenni orvoshoz.

2022. máj. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából nincs semmi bajom , jól vagyok mentálisan csak folyamatosan felfokozott hangulatba akartam kerulni...
2022. máj. 8. 06:27
 8/10 anonim ***** válasza:
6 os, nagyon jól írja!
2022. máj. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötekedésből, de vajon honnan tudhatjuk, hogy ha nem depressziós ember szedi, akkor milyen a hatása? A klinikai vizsgálatokon depressziós (és szorongásos problémákkal küzdő, ugyanis arra is jó lehet) embereknek adják. Egyik részük placebot kap, másik részük antidepresszánst.


Valóban, Amerikában egy ideig felírták ilyen "energetizáló, jobb formába hozó" céllal is, de szerintem egy ép elméjű ember nem próbálja ki, ha tudja, hogy mire való és neki nincs is az a problémája. Nem olvastam még soha, hogy azokkal az emberekkel mi történt, aki "feleslegesen" ill. "rekreációs szándékkal" szedték. Ha valaki olvasott erről, kíváncsi vagyok, hogy mi történt velük.


Kérdéses tehát, hogy

1. Nem lesz semmi? Ahogy 3-as írta: "Amúgy, ha fejfájás csillapítót veszel be amikor nem fáj semmid, vajon érzel bármi változást?? / kb. ez lesz a helyzet, nem szerez plusz vidámságot.".

2. Esetleg tényleg egy kicsit jobb lesz?

3. Rosszabb lesz, hiszen túl van stimulálva az agy?

2022. máj. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7

Ne akarj ilyen szerekkel felfokozott hangulatba jönni. Szexelj, sportolj, találkozz barátokkal, igyál meg egy pohár sört szombat esténként, táncolj, sétálj.

2022. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!