Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem ciki ez a dolog?

Nem ciki ez a dolog?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy olyan pszichiáterhez tartozom, aki nagyon arrogáns és lekezelő, ezért szeretnék visszamenni az előző orvosomhoz, akivel még voltam elégedve, csak át jöttem ide mert ez közelebb volt. Május 4-re van időpontom és remélem járhatok ismét a régi hez. Ha nem, inkább járok magánpszichiáterhez egy hónapban egyszer. Ugye nem ciki ha visszakéreckedek a régihez?
2022. ápr. 23. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, teljesen normális, hogy ha úgy érzed nem segít másikat választasz.
2022. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért hagytad ott mert messze volt. Mond neki h a másnál történt kezelés óta rájöttél hogy szakmailag meg ő segített és ez fontosabb mint a távolság, szeretnéd ha ismét kezelne mert bízol benne
2022. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arrogáns és lekezelő... mennyi ilyen pszichiáter van! Teljesen alkalmatlanok emberileg erre a szakmára. A legtöbbet emberek közelébe sem szabadna engedni, nemhogy emberi lelkekkel foglalkozzanak. Betegebbek mint a betegeik, de a pszichiáterek még élvezik is a szadizmusukat.
2022. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Mit mondasz majd a réginek és az újnak? Mi az oka. Mond akkor a szemébe. Visszafogadni meg nem köteles. Egyszer már otthagytad. Én biztos nem vennélek vissza.
2022. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!