Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol, Rivotril és altató,...

Alkohol, Rivotril és altató, lehet bajom?

Figyelt kérdés

Pániktbeteg vagyok és alkalmanként szedek Rivotril 2 mg-ot.


Ma volt egy családi összejövetel délután, ahol többféle alkoholt is kóstoltam (nem rúgtam be). Estére éreztem hogy megint kezdődik a pánik napok óta először, bevettem 2 darabot. Viszont altatóként nem hat, ezért bevettem egy altatót is, hogy tudjak aludni és most nagyon hányingerem lett.


Mi bajom lehet ezektől?


Kérem, hogy csak normális válaszolók írjanak. Amikor az összejövetel volt, honnan tudhattam volna, hogy estére rosszul leszek.

Ügyeletet ugye nem kell hívnom?


Köszönöm szépen a válaszokat.



2022. ápr. 24. 21:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
a 9-es válaszolónak üzenem: Nem a gyógyszerre ittam alkoholt! Több órája ittam, és a Kventiaxot kb. 40 perce vettem be! Tudom, hogy így sem kellett volna, nem tudom, Te pánikbeteg vagy-e, de amikor kezdődik az érzés, hogy nem kapok levegőt, akkor egyszerűen nincs más, amiről úgy gondolnám, hogy segít. Csak a gyógyszer. Májsutól újra kezdek járni pszichoterápiára.
2022. ápr. 24. 22:05
 12/14 anonim ***** válasza:
67%
Pia + 4 mg rivo melle felesleges mar a kventiax. Csak szarabbul leszel. Fekudjel le, max nehezebben alszol el.
2022. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Kventiax nem altató. Nyugtatóra nem iszunk, alkoholra nem szedünk nyugtatót. Feküdj le aludni. Csak olyan gyógyszert szedünk be, amit nekünk írtak fel. Nem iszunk és szedünk össze-vissza mindent, ha nem értünk hozzá.
2022. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, ment a zöld kéz :)
2022. ápr. 24. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!