Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A sulimban kiderült, hogy...

A sulimban kiderült, hogy skizoaffektív vagyok. Mit tegyek, mire számíthatok? ☹

Figyelt kérdés
16l

2021. márc. 23. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de a suliban hogy derült ez ki? Ki mondta ezt neked?

Csak azért kérdezem, mert iskolapszichológus nem diagnosztizálhat. Szóval nem igazán értem a dolgot....


Egyébként gyógyszerrel (plusz szerencsés esetben terápiával) kezelik az ilyesmit.

2021. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*plusz terápiával IS (az utolso szó lemaradt, bocsi).
2021. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Helyesbítek, tehát nem-nem "ott derült ki", hanem sokkal inkább kiszivárgott. Pszichiáter diagnosztizált és kezelve vagyok.
2021. márc. 23. 16:23
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmi kozuk hozza.
2021. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Terápiával és a megfelelő gyógyszerek beállításával normális életet tudsz élni. Kétlem, hogy az osztálytársaid észrevették volna, ha valamilyen módon nem "szivárgott" volna ki az információ. Azt tanácsolom, hogy ne stresszelj rajta, mert:

1. Semmi közük hozzá.

2. A reakcióikat nem tudod megjósolni. Attól még, hogy van egy diagnózisod, továbbra is ugyanaz vagy mint akit eddig is ismertek. Az értelmesebb emberek ezt belátják.

2021. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sanyó9999 válasza:
Majd kinővöd!
2022. szept. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!