Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyik gyógyszer sem hat,...

Ha egyik gyógyszer sem hat, mi a megoldás? Lemond rólam a pszichiáter?

Figyelt kérdés

Több, összetettebb mentális problémám is van.

Kipróbáltunk kétféle (más típusú) antidepresszánsokat, kisebb/nagyobb dózisokban, de egyik se hatott, csak a mellékhatásokat éreztem. Mondta, hogy még két ötlete van, két antipszichotikum, az egyik gyengébb, a másik erősebb. Most az erősebbet szedem, majdnem annyi ideje, amennyi idő alatt éreznem kéne már a változást. Tudom, még várnom kell egy pár napot, de nagyon úgy érzem, hogy ez sem fog hatni. Gondolom, megemeli az adagot, hátha. De mi van, ha úgy se fogok semmi változást érezni? Ha az erősebbet nem érzem, akkor gondolom, a gyengébbet még annyira se fogom. Ha esetleg mindkettőt kipróbáljuk, nagyobb adagokban is, és így se fog hatni semmi, akkor mi fog történni? Azt mondta, hogy ez a 4 gyógyszer van, amit felírna nekem. Egyáltalán hogy lehetséges, hogy semmi nem használ nálam?



2022. ápr. 26. 12:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A libidómat még nem tudom, hogyan befolyásolja. Meg nálam ez azzal is összefügg, hogy melyik fázisban vagyok.


30-as voltam

2022. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
27%
Ennek a neve a terápia rezisztencia. Nem hat rád a gyógyszer. Sok betegnél van. Keress más segítséget, a pszichiáteredet tartsd meg, beszélgessél gondjaidról, de sok más dolog is segíthet, főleg neked rá kell jönnöd, mitől tudsz nyugodtabb lenni, és lazítani, érd el, hogy ne törődj a rossz emberekkel, nem számítanak. Főleg szeresd magad, te vagy az egyetlen ember, aki segíthet rajtad.
2022. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!