Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért zavarnak a fények, és a...

Miért zavarnak a fények, és a zajok?

Figyelt kérdés

Következőt vettem észre magamon: Elmegyek kerékpárral a boltba. Már a boltba vezető úton a hatalmas forgalomtól, zajoktól egy ilyen belső feszültség uralkodik el rajtam. Nem pánikolás, hanem ilyen kellemetlen, belülről frusztráló érzés. Ha bemegyek a boltba, és sok ember vesz körül, tömeg van, akkor ugyanezt érzem.

Ugyanez van egy olyan helyen, ami ki van világítva, vagy ha csak szimplán napközben egy olyan ház előtt megyek el, aminek ilyen rikító színe van.

Eddig ezek nem voltak, az utóbbi kb. 1 évben jöttek elő.

Mi okozza ezeket, és mit lehet kezdeni velük?


2022. ápr. 26. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem ilyen lenne az ember természetes elethelye. Ez a civilizáció. A legtöbb ember ehhez szokott és szereti. Én a Tv-vel, rádióval -ma már inkább internet - vagyok hasonlóan. A legtöbb ember szinte egész nap szolatna, nekem meg eleg este pár óra. Fogadd el, hogy te ilyen vagy.Lehet falun éreznéd magad komfortosan.
2022. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem az zavar ha valaki eszik vagy iszik azt hallom, persze eddig bárkit is megkértem, hogy a jelenlétembe ne táplálkozzon, mindig megkapom, hogy ezek el kell fogadnom, aztán ha elkezdek feszülni meg remegni mikor egy órája hangosan szürcsölik a levest, mi a gondom?..
2022. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!