Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék enyhíteni a...

Hogyan tudnék enyhíteni a menstruáció előtti rosszulléten?

Figyelt kérdés
menstruáció előtti héten szörnyen érzem magam. nem tudok semmiben dönteni, mindenen rágódom, mindenért bűntudatom van, úgy érzem semmire sem vagyok jó, motivációm nulla, családdal/párommal borzasztó stílusban beszélek, szorongok. De olyanok vannak példaként, hogy nem tudom melyik fajta tésztát vegyem meg a boltban vagy nem tudom melyik cipőt vegyem fel és ezen kiborulok, aztán nagy nehezen választok, de utána rágódom ezen, hogy biztos rossz döntést hoztam.. és ezt minden ilyen apróságon ( vicc..). Emellett minden félelmem és szorongásom nagyon durván előjön ilyenkor, mindenben csak a rosszat látom, kb bármitől sírni tudnék
2022. ápr. 27. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Felborulnak a hormonok. Egyél étcsokit,magvakat,a vasat is érdemes pótolni,az erős koffeint mellőzni.
2022. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egyébként enyhe vashiányom van, ez szerinted beleszólhat ebbe?
2022. ápr. 27. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Cickafark tea. Nőgyógyászat hormon vizsgálat. Valószínű a progesteron alacsony tesztoszteron magasabb. Ne egyél disznó marha stb ilyen voroshusokat.tele vannak gyógyszerekkel hormonokkal. Cékla olcsó, pezsgőtablettat lehet venni dmbe C vitaminnal van,300ft. Sok vizet igyál és vigyázz arra , hogy ne fazz fel. És mozogj sokat PMS be,elindulni nehéz de egy félórás séta már segíthet vagy bicaj.plusz tölts több időt a pároddal.
2022. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

De érdemes még akár gyógyteákat is fogyasztani bármennyire is undi az íze :)

Én is sokszor idegbe rakom magam ,de picit tompít egy könnyed torna, folyadékfogyasztás meg amiket fentebb említettem.

2022. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!