Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem becsülök meg semmit?

Miért nem becsülök meg semmit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ha ideges vagyok valami miatt akkor török zúzok és addig nem nyugszok le amíg szét nem verek valamit.


Már megfogadtam számtalanszor hogy ezt abbahagyom de nem megy..


Ha valami felbasz egyből azon vagyok hogy tönkre tegyek valamit. Ja és az fontos hogy amit tönkre teszek az az enyém legyen, én vettem, fontos számomra..

Csak akkor nyugszok le ha olyan dolgot cseszek szét amiért én szenvedtem meg kínkeserves munkával nem pedig olyan amit kaptam..


Ez mi lehet? Önbüntetés?


Ilyen hogy telefon, tv, laptop stb. mind darabokra van törve csak ez a régi samsung teló maradt.

Megint nem akarok újat venni mert tudom hogy nem lesz hosszú életű..


Már gondolkoztam hogy elmegyek szakemberhez (pszichológushoz) majd meglátom..


Szerintetek mitől lehet ez? És hogy kontrolálljam magam?



2022. ápr. 28. 05:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt hogy egyedül élek 20F
2022. ápr. 28. 05:58
 2/4 anonim válasza:
31%

Vezesd le máshogy a feszültséget. Mozogj, sportolj. Ha lefáradsz, akkor nem fogsz törni-zúzni, mert nem lesz rá energiád.

Emellett keress egy nőt, ha másnem csak egy szexpartnert, akivel kieresztheted a gőzt. Legjobb stresszlevezető a szex.

Menj társaságba, bulizz.

Tanulj, fejleszd magad, játsz számítógépes játékkal, kösd le az elméd.

Meditálj. Próbálj meg többet aludni.

Igyál napi 3-4 liter vizet, változtass az étkezéseden, egyél egészségesebben.


Ha ezekkel megvagy és eltelt egy félév és nincs változás, akkor keress egy szakembert.

2022. ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Keress egy csajt, szex... emellett sport, más elfoglaktságok, társaság. Stb. Amit az elöttem írt, az teljesen jó.
2022. ápr. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez valami önostorozás lehet, menj el egy pszichológushoz, talán tud segíteni, de eddig párkapcsolatban nem gondolkozzál, mert a nőt is megölöd.
2022. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!