Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki gondolt már öngyilkosságra?...

Ki gondolt már öngyilkosságra? 27/N

Figyelt kérdés

Romokban az életem, nem tudok felállni belőle. Nincs kapcsolatom, a családra nem számíthatok, barátaim felszínesek. Csalódtam Istenben( régen hittem...), az egyetemet abbahagytam, mert nem ment, munkám nincs.

Gondolkoztam azon, hogy mindent hátrahagyva külföldön új életet kezdek, de ahhoz nincs bátorságom. A szégyen, hogy eddig semmire sem vittem, és magány miatt mindent feketén látok.

Amúgy valószínű nem merném megölni magam, csak már annyira kilátástalan minden, hogy elgondolkoztam, mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha vége lenne ennek.

Tanácsok, hogy tudnék talpra állni?



2022. máj. 3. 12:59
1 2
 11/13 hgwell ***** válasza:
5%
celra toro legyel mindenben.pl.: ha pohar kell az asztalrol de nem ered el ne osszeomolj ha osszeomlottal akkor szolitsd meg az osszes kornyezetedben allot vagy kozlekedot hogy elerhesd a poharat es mond hogy nem tudsz bele vizet tolteni mert... legyel egyertelmu de nem kell hogy teljesen igaz legyel mert azt tudjak valoszinusiteni.mindenki ember es te is csak 9milliard kozul egy vagy. ezert mondtam ne vard hogy figyelmet kaphass,..meg kell mozdulni mindig minden esetben.kerheted azt is kozvetlen kornyezetedben hogy figyeljen rad egy kicsit amig..(ott ulsz vagy otthon miatt vagy felsz valakitol valakiktol valamiert stb...)
2022. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Anton Chigurh ***** válasza:

Néha elgondolkodom, mi lenne ha elvenném a saját életem, de aztán eszembe jut, hogy mennyi mindent kéne még előtte elintéznem, hány dolgot kéne lezárnom ehhez, és elmegy a kedvem az egésztől.

Inkább kínlódok tovább

2022. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 hgwell ***** válasza:
0%

#12

mindenki kapitulalni akar. nalad is argonos a viz?? teged mi zaklat annyira leginkabb?

2022. máj. 5. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!