Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a tapasztalatotok a Mensa...

Mi a tapasztalatotok a Mensa IQ teszttel kapcsolatban? Van elég idő átgondolni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekel, mert nemrég kitöltöttem egy másik féle IQ tesztet, ami nem időre ment, kb. 1 órát ültem felette. Úgy tudom a Mensa teszten csak fél óra áll rendelkezésre, nem tudom, elég időm lenne-e gondolkozni egy-egy kérdésen, valószínűnek tartom hogy ott rosszabb eredményt érnék el.

2022. máj. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó régen csináltam. Én nagyon lassú vagyok, viszont itt nem futottam ki az időből, bár arra sem emlékszem volt-e időkorlát. Gondolom, ha most van akkor régen is volt. Mi van abban, ha nem tudod megcsinálni időre? Az csak egy szám. Ne találj magadnak olyat ami csak magad nyomasztására jó.
2022. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kitöltési sebesség is beszámít az eredménybe. Hogy hányat tudtál megcsinálni, mennyi feladatra volt időd.
2022. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs szó önmagam nyomasztásáról, pusztán kíváncsi vagyok, milyen eredményt érnék el a leghitelesebbnek tartott teszten. Könnyen lehet hogy az átlagnál alacsonyabb/magasabb szint jönne ki, de nem hiszem hogy ez emberileg bármit is jelentene, nem befolyásolná az önértékelésemet. :)
2022. máj. 5. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kiemelkedően intelligens vagy, akkor unatkozni fogsz a végén. Ha csak átlag feletti, akkor nem lesz időd mindenre, az utolsókat be kell tippelned.
2022. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!