Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vonzódom a pszichológusomhoz?

Vonzódom a pszichológusomhoz?

Figyelt kérdés
Szóval még nem túl régóta tart a terápia,viszont elkezdtem vonzódni a pszichológushoz... Nem szerelemnek mondanám, inkább szexuálisan vonzódom hozzá..ez valós lehet? Tényleg le akarok fekudni vele,vagy csak most érzem ezt? Sokszor olvasom azt hogy nehany ember szerelmes lesz az orvosaba...de en tudom hogy nem szerelmes vagyok,ez csak testiségről szól..

2022. máj. 6. 02:44
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Kedves Kérdező! Lehet elképedsz azzal kapcsolatosan, amit írok, de a legjobb, ha megbeszéled vele ezt az érzést is, meg mindent, amit vele kapcsolatosan érzel.

Így hatékonyabban tud segíteni, teljesen természetes hogy különféle érzések jönnek elő. A szakember ezt tudja kezelni. Tudhatja azt is, hogy milyen érzés gátolhatja esetleg a folyamat előrehaladását.

Azért mész hozzá, hogy őszinte legyél.

2022. máj. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mond el neki hogy du.gni akarsz vele. Talán akkor nem kell fizetned.
2022. máj. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Terápia magyar sorozat első évadban erről van szó, amikor a páciens igazából valótlan érzéseket táplál a terapeuta iránt.
2022. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mondd el neki, mit érzel. Esetleg az ö személye helyett, mondj valaki mást.
2022. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es .. te egy bunko vagy😀

Köszönöm a kedves válaszokat.. nem tudom hogy ezt mégis hogyan mondhatnam el neki... Foleg hogy egybkent azt erzem hogy en is szimpatikus vagyok neki mint nő. Lehet hogy ha elmondanám akkor meginditanek egy lavinát.. Tudom hogy mint pszichológus nem tehetne semmit az etika miatt... Es ha megis?

2022. máj. 6. 10:22
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is vagyok bunkó :(
2022. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy könnyebb egy olyan kommentet irni hogy dugjak vele,mint valami tenylegesen segito szandekut... De ez nekem nem segítség...es nem azert tettem fel a kerdest hogy primitiv kommentet olvashassak😅🙄
2022. máj. 6. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Amikor a pszichologussal elkezdtuk a terapiat, mondta, hogy a vele kapcsolatos erzeseimet is mondjam el neki. Eloszor nem ertettem ezt, majd jottek erdekes dolgok. Ketszer vagy haromszor vele almodtam, es mivel az almokrol is beszelgettunk, ez is bejott a kepbe, elmondtam, hogy meg ejjel is megjelenik :) Nem almodtam semmilyen szexualis tartalmut, de ezekbol az almokbol lettek vegul a legjobb beszelgetesek. Olyan erzesekre es mukodesemre vilagotottak ezek ra, amiket nem is eszleltem.

Az elejen biztosan nem tudtam volna ilyenekrol beszelni, kb 1 ev telt el, mig vele almodtam :)

A fentiek alapjan erdemes elmondani. Amit az o reszerol eszlelsz, valoszinuleg nem vonzalom, hanem az egyszeru erdeklodes irantad a munkajabol kifolyolag.

Kivancsi lennek a tortenet folytatasara. Megirod majd? :)

2022. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: bár a valóságot sose adhatja vissza, de például az Átlagemberek című filmben is a srác elmondja a terapeutának a vele kapcsolatos érzéseit-ellenérzéseit...

Fontos hogy ilyenekről is tudjatok beszélni.

Anonim esetleírásokban lehet olvasni pszichológus által írt könyvben, hogy az ilyen érzéseket elmondják neki, a szakember pedig ezeket a helyén kezeli.

2022. máj. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!