Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megakarok halni nem akarok...

Megakarok halni nem akarok tovabb elni hiaba eszek antidepit meg frontint nem erek vele semmit?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Egy idő után én már a gyógyszerektől voltam szarul, ezért csökkentgetve elhagytam őket. Úgy voltam vele, hogy adtam nekik esélyt, semmit nem segítettek, fölösleges tovább szednem.

Keress vmi elérhető célt, és arra koncentrálj. Teremts magadnak egy másik világot, amiben jól (jobban) érzed magad, ez lehet bármi. Építs terepasztalt, vagy sétálj minden nap 10 kilométert, olvass könyveket, gyúrd ki magad, vagy bármi. Legyen vmid, ami leköti, elvonja a figyelmedet a depressziótól.

2022. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jól összefoglalta! Annyit tennék hozzá, hogy ezek a gyógyszerek nem hatnak mindenkire ugyanúgy. A Frontint ismerőseim gond nélkül szedték - nekem olyan öngyilkos gondolatokat, rettegést és szorongást generált, hogy ijesztő. Mit mondott a házidoki? Van ilyen, egyéni érzékenység... hát kösz.

Tűzz ki könnyen megvalósítható célokat, hívj lelkisegély számot, ismerkedj neten olyanokkal, akik hasonló cipőben járnak, és próbáld elhagyni a Frontint! Nekem látványos megkönnyebbülést okozott, mikor elhagytam...

2022. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem segít a nyugtató. Régebben Frontint szedtem, amit idővel elhagytam. Nemrég Rivotrilt kezdtem szedni.


Csak a nehezebb időszakokban szedek nyugtatót és a mostani az. Mindig csak kis/közepes adagot, amit el lehet/tudom hagyni könnyebb időszakban. Ilyenkor általában antidepresszáns is kell.


Nekem nem gondok okozzák a depressziót, nincs mit megoldani. A depresszió maga a gond.


Séta, célok, hobbik, gyógynövényes szerek, ima/hálàlkodás, egészséges tàplálkozás nem segít.

2022. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terápia és gyszer segíthetne. Főként antidepresszáns.
2022. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosabban annak emelése vagy váltása vagy 2 antidepi szedése párhuzamosan.


A lényeg: gyógyszerváltás + terápia.

2022. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!