Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger-esként érdemesebb...

Asperger-esként érdemesebb inkább automata váltós jogsit szerezni?

Figyelt kérdés

Már 80 óra felett vagyok, de még nem sikerült két vizsgán se átmenni a kézi váltóssal.


Ha kevesebb impulzus érne (váltás, kuplung hiánya) akkor érdemes lenne újra megpróbálni?



2022. máj. 7. 19:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%

9


Ezért jó a PÁV, ha ott bukik akkor nem engedik tovább egy ideig.


8 Szerintem válts oktatót, ha eddig nem tetted meg, illetve ha túl stresszes jelenleg az életed akkor, akkor szüneteltesd a jogsi szerzést.

2022. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Ezt részletesen kifejtenéd ? Pontosan milyen hibáid voltak az előző két vizsgán ?
2022. máj. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

A fő hibám mindig az, hogy nem olyan sorrendben vagy annyiszor figyelek ahogy kellene.


Az oktató mondta, hogy pl jobb kanyarnál kétszer kell ellenőrizni kanyarodás előtt.

Én általában vagy 3-szor vagy 4-szer ellenőriztem.


A másik fő hiba, hogy először nézek a visszapillantóba oldalt, utána a középsőbe. De hivatalosan először kell a középsőbe nézni és után az oldalsóba ami az ajtón van.

2022. máj. 8. 17:43
 14/25 anonim ***** válasza:
27%

Na tessék. Figyelemzavar.

Egyszer nehogy a visszapilkantóba nézz, mikor éppen a gyalogost kellene, aki éppen előtted átmegy.

2022. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
22%
Ne ülj autóba többet.
2022. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
A komment törlés megy amikor egy nyilvános forumon élet halál kérdése a tét. A kérdező egyértelműen veszélyeztet másokat, a kritikus kommenteket meg törlik. Ha ebből baleset lesz ez majdnem bűnrészesség.
2022. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
34%

Én oktató váltást javaslok, és szüneteltesd egy időre a vezetést, ha úgy érzed készen állsz rá akkor kezd újra, ha nem fulladsz le, és nincs gondod a váltókezeléssel, akkor egyszerűen csak túlizgulod.

Felesleges még 3x elmenned vizsgázni, ha úgy is megbuksz.


A többi válaszolóval pedig ne foglalkozz, amíg az oktató melletted van nem okozhatsz balesetet.

2022. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20%
Addig amíg mellette van! DE volt már arra is példa, hogy tanuló balesetezett. Igaza van a 16-osnak teljesen.
2022. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Kíváncsiság képen ránéztem mennyi egy óra mostanság (én 2014-ben csináltam a jogsit) uh... :D


Igaz BPi árakkal számoltam, de nem hiszem hogy túl sokkal olcsóbb vidéken.

2022. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Inkább érdemesebb egy sofőrt szerezni.
2022. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!