Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak más felnőtt magasan...

Vannak más felnőtt magasan funkcionáló autisták is, akiknek gondjuk van az éjszakai vizelet tartással? Ha igen akkor hogyan oldjátok meg? A pelenka nagyon drága de egész életemben hordanom kellett estére.

Figyelt kérdés

háziorvos nem írhatja már fel pszichiáter pedig urológiára küldd urológus pedig pszichiáterhez….


Legfőképpen estére van ilyen problémám, bár előfordult, hogy volt baleset napközben is, nekem szenzoros problémáim vannak (hivatalosan nincs megállapítva hogy ez okozna csak én feltételezem Hogy ennek köze lehet hozzá) csomó mindent nem érzékelek, amit más érzékel pl. fájdalmat kevésbé érzékelem, illetve azt, hogyha elfáradok, kimerülök, ezért nagyon könnyen túl tudom magamat hajtani, túl tudom edzeni, hideget, meleget kevésbé érzékelem. nem tudom, hogy mitől lehet a vizelettartási problémám, azt tudom, hogy a szüleim azt sose mondták hogy még mindig fennáll felnőttként is vagy tizenévesen ez a probléma, azoknak az orvosoknak akik Diagnosztizálták nálam az Autizmus spektrumzavart, ugyanis ez az amit nagyon szégyellek, igazából a diagnózist is csak később fogadták el, amikor már tényleg az oktatáson múlt az egészen, illetve hogy kapják segítséget, viszont jelenleg felnőtt vagyok már és magamat tartom el és nehéz egyedül anyagilag.


2022. máj. 7. 23:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Fogadtam el*


Bocsánat át javította a tabletem amit írtam csomó helyen

2022. máj. 7. 23:56
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
Létezik mosható felnőtt pelenka is. Azt próbáltad már?
2022. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Drogériában lehet beszerezni Tetra kifogó pelenkát, és normál méretű textil pelenkát. A tetra kifogó pelenka nagyobb méretű textil pelenka. És a segédeszköz boltban lehet beszerezni gumibugyit.
2022. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előnyei a mosható felnőtt pelenkának is vannak: 1. Előnye: nem okoz bőr allergiát. 2. Előnye: pénztárca kimélő. 3. Előnye: sok vízeletett tud felszívni. 4. Előnye: melegen tartja az alsó testrészt. 5. Előnye nem fülled bele a bőr. 6. Előnye: környezetett kíméli. 7. Előnye: nyugodt éjszaki alvást biztosít. 8. Előnye: ritkán szivárog a megfelelő vastagság és méret mellett. 9. Előnye: nem gyakori a pelenka kiütés, és hamarabb múlik el a pelenka kiütés.


Hátrányai a mosható pelenkának: 1. Hátránya: vastagabb és nagyobb méretű a csomag. 2. Hátránya: sokáig a házon belül nem lehet sétálni benne a nagy csomag miatt, és ülni sem kényelmes sokáig benne. 3. Hátránya: néha nem kényelmes a viselete. 4. Hátránya: nem diszkrét a pizsamma alatt sem. 5. Hátránya: nagyon nedves és nem elég vastag, akkor lehet érezni a nedves textil pelenkát reggelente, és olykor átázhat a nem megfelelő vastagság és mérete miatt.



Nem rossz a mosható Textil pelenka felnőttkorban sem. :-)

2022. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szívesebben leveleznék veled, de ha nem akarok nem muszáj és én veled hasonló cipőbe vagyok de nem vagyok inkontinens.


:-)

2022. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!