Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerbeállítasra, ha...

Gyógyszerbeállítasra, ha sürgős hova kell befekudni? Vidéki kórház pszichiátria, vagy tündérhegy?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom, sokáig halasztottam az egészet mert nem tudok kikelni az ágyból, nem érzek semmit. Így vagyok masfel eve.

Vissza kellene mennem dolgozni, de tényleg nem tudok kikelni az ágyból és sokszor hanyok a szorongás miatt, mar a boltba sem megyek el.

Hova kell ilyenkor befekudni?

Gyógyszert mar próbáltam szedni, de pánikrohamot kaptam tőle, ezért nem is mertem eddig.

Amúgy minden betegségem van, depresszió, szorongás, pánikbetegség, fóbiák. Szó szerint nem tudok már szinte járni sem és így kellene mennem külföldre dolgozni.


2022. ápr. 14. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
A Tündérhegy nem gyerekkórház????
2022. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A Tündérhegyre nem kerülsz be rögtön. Várni kell pár hetet. Először van egy első interjú, aztán felhívnak, hogy felvesznek-e és ha igen, akkor mehetsz pár hét múlva.


Inkább a pszichiátriára menj.


1

Nem.

2022. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tündérhegyre szerintem fel sem vesznek úgy, hogy nem voltál előtte pszichiáternél.

mindenképp pszichiáter, az antidepresszáns mellé fogsz kapni nyugtatót is az elején, de ha saját magad bemész a helyi pszichiátriára lehet fogadnak, és bentfekvéssel beállítják a gyógyszereid.

2022. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Voltam mar orvosnál, onnan volt a gyógyszer.. csak jelenleg mar annyira szarul vagyok hogy muszáj csinálnom valamit mert képtelen vsgyok tovább itthon lenni

Ezért kérdezem ha felhívom a vidéki pszichiatriat hogy befektetnek e sürgősen

Minden nap rohamaim vannak

2022. ápr. 15. 02:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Beutalót kérj, azzal fogadnak.
2022. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Háziorvosi beutalóval is fogadnak, a várólistától függően lehet pár nap vagy pár hét is mire be tudsz feküdni, de hasonló panaszokkal nekem tudtak segíteni. Persze eleinte nehéz, mert rákényszerül az ember hogy akármilyen szar is fel kell kelni, de egy idő után sokkal könnyebb szerencsére.

Sok sikert kívánok neked, remélem találsz számodra megfelelő segítséget még ha nem is tündérhegyen.

2022. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért nem akarok befekudni

Midnig is gyötrelmes volt a reggeli keles, most csak annyi jo van az életemben hogy nem csorog az óra és aludhatok

Csak így elmegy mellettem az élet, nem tudok dolgozni

Nagyon régóta csak doglok itthon a sötétben

A helyi kórház pszichiátriajara gondoltam első sorban, egyik rokonom is feküdt mar be többször, bar ő is tomi magába a xanaxot meg most is, a gyereke mellett…

Nem tudom mi legyen, nem akarok kimenni a szobambol

2022. aug. 2. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo, miujssg?
2022. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmi jó

A xanax továbbra is leszedal

Voltam pszichiátrián, de annyira rosszul bántak velem hogy eljöttem

Meg tele volt nagyon durván pszichés beteggel

Az anyamnal húzom meg magam

Nem tudom mi lesz

2022. nov. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!