Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánik lehet amit az ecstasy...

Ez pánik lehet amit az ecstasy okozott?

Figyelt kérdés
Szombaton szórakozóhelyen voltam és tettek az italomba ecstasyt utólag mondták el, egész éjjel pörögtem is majd másnap ébredés után folyamatosan feszült voltam ideges illetve félelem volt rajtam úrrá nem bírtam feküdni izegtem mozogtam. És még most hétfőn is tart eléggé vacakul vagyok. Voltam ügyeleten, azt mondták sok vizet igyak. De akkor ez mi lehet ez pánik? Sajnos nem vagyok mostanság amúgy se stabil lelki állapotban.

2022. máj. 9. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Azaz még ma is folyamatosan olyan mintha ideges lennék enyhe félelem aggódással össze kötve pedig semmi gondom nincs.
2022. máj. 9. 08:24
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet tőle. Azokat a barmokat meg, akiknek alap bedrogozni másokat sürgősen építsd le: nem tudhatod legközelebb mivel mérgeznek.
2022. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az olcsó szintetikus szerek vilàga, a dràgàbb sem jobb, csak hoszabb tàvon leszel töle lüke. A jövöben nem ajànlok semmi ilyet. Gondolj bele, valakinek az agya ezen èl, addig a pàr èvtizedig, aztàn 40-50között kampó (èn nem ismerek egy 50èves drogost sem…vajon mièrt)
2022. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni? Csak simán várjak aztán múlik majd?
2022. máj. 9. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg pár nap mire az a szar kiürül a szervezetedből. 1-2 napot írnak mire a véredből kikerül, 3-4 mire vizeletből is eltűnik.


[link] és itt a szorongást mint hatást írják

2022. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csak várni tudsz, ha rendesen eszel-iszol az sokat tud segíteni.
2022. máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mi a helyzet. Van az eki aminek a hatoanyaga az mdma. Amitol boldog leszel meg minden. Feltolja nagyon a dopamin, szerotonin stb szinted.


Mivel ez megtortenik igy van lejovo is. Azaz varni kell egy ket-3 napot amig az agyi kemiad helyreall. Ne stresszelj tole. Helyre fogsz jonni mint mindenki.;D csak pihenes kell. Sok folyadek, normalis kaja.


Amivel rasegithetsz az az edzes..legyen pl futas.

2022. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól felerősítette az amúgy is a felszín alatt rejtőző félelmeid a szer. Igen, ez pánik. Jobbulást, és remélem legközelebb odafigyelsz.
2022. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!