Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 napja streszelek barati...

3 napja streszelek barati tarsasagban tok jol elvagyok es eszembe se jut de amikor egyedul vagyok nagyon reszketek gorcseim vannak stb.van valami gyogymod ra?

Figyelt kérdés
3 napja streszelek ,idegeskedek,szorongok,nálam ez gyakori mert en majdnem mindennen stresszelek ,de vasarnap este nagyon elkezdtem stresszelni csak annyi tortent az egyik baratnommel beszelgetunk hogy rovid gatyaba megyeunk vegul hosszu gatyaba voltunk suliba nem nagy dolog semmi se tortent igazabol,csak akkor vasarnap bemesetel magamnak hogy aztan a baratnom bunko lesz velem meg stb.amugy semmi nem tortent csak mindig tulgondolom😕es azota most szerda van,reszketek faj a fejem,labam,gorcsol a hasam,nem eszek annyit ,ez akkor van ha elgondolkozok,vagy egyedul vagyok.De amikor a csaladommal vagy baratokkal vwgyok elfelejtem semmi bajom vidam vagyok es eszembe se jut. mit lehet ez ellen csinalni??? Vagy barmi tipp ? Es ilyen meg nem volt hogy ilyen sok napig stresszjek csak ilyen 1 vagy fel napig volt mit tegyek?
2022. máj. 10. 19:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!