Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltál már kommunikációs...

Voltál már kommunikációs zavar miatt ilyen vizsgálaton?? Nem tudok beszélni társaságban nem tudok feloldóni, sehol és "kapcsolóni sem tudok az emberekhez.!? Ct-re( asszem vagy mri) küldene az orvos. Mindenkit ellökök magamtól.

Figyelt kérdés
Valaki volt már ez miatt ilyen vizsgálaton??
2021. júl. 29. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennek lelki oka lesz, vajon miért küld Ct-re a doki?
2021. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem ez milyen zavar.


Ha akarsz beszélgetni más emberekkel akkor bezsélgess, ha nem akarsz akkor ne beszélgess. Ilyen ostoba kérdést. Ez nem betegség csak akarás kérdése. Ehhez kár a CT meg MRI mert most borítékolom hogy negatív lesz az eredmény.


Hány éves vagy?

2021. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amitt küld el mert sehova nem tudta edig beilleszkedni, se suli sem munka, és óvodában is mondták már hogy nem vagyok oké mert nem beszélek. 25 vagyok
2021. júl. 29. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A CT akkor indokolt ha ez hirtelen személyiségváltozással történt. Egyébként pszichológushoz/pszichiáter kellene forduldod. Ez inkabb autizmusnak tűnik.
2021. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Járok pszichiáerhez, ő javasolta, szerinte is autizmus lesz vagy nárcizmus.
2021. júl. 30. 00:01
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mutizmus, erre keress rá a neten.

De értem a pszichiátert is, ki akarja szűrni az esetleges organikus okokat.

2021. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!