Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem pofátlan 30 ezer forintot...

Nem pofátlan 30 ezer forintot elkérni egy pszichiátriai konzultációért?

Figyelt kérdés

A kontroll 15 000 Ft.


Mennyi az a max összeg, amit kiadnátok?


2022. máj. 14. 10:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9: a telefon egyszeri kiadás, a terápia 2-3 éves elköteleződés, hosszútávú kiadást igényel.
2022. máj. 15. 10:25
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

11

Javítom: "Most is csak azért van vmi ÚJ bugyuta okostelóm, mert kaptam.".


Egy új mobil olyan 150 ezer is lehet. De akár 300 ezer is. Ha a kontroll 15 ezer (ezt te írtad), akkor ez azt jelenti, hogy 10x ill. akár 20x is mehetsz magánpszichiáterhez.


3, 5, 7, 9 voltam

2022. máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De értsd már meg, hogy nem mindenki fog méregdrága telefont venni, legalábbis az átlagos ember biztosan nem. Aki megengedheti magának a 300 ezres telefont, az valószínűleg a túlárazott pszichiátert is. És most csak az átlagról van szó. Szerintem egy egészségügyi ellátásnak nem kellene luxuscikknek lennie.
2022. máj. 15. 13:48
 14/23 anonim ***** válasza:

13

Oké, akkor biztos tévedésben voltam.


Ha kinéztél vkit és 30 ezer az első alkalom, de a többi 15 ezer, akkor ki kell köhögni azt a 30 ezret. Sajnos ez van. Ha nem néztél ki senkit, akkor meg gondolom mindegy, hogy mi a helyzet.


Én is jártam magánpszichiáterekhez úgy, hogy nem igazán volt rá pénzem. De fontos volt, kifizettem (legfeljebb a hónap végén rettegés volt, hogy miből veszünk kaját meg miből fizetem ki a rezsit).


Most én is kinéztem egy magánpszichiátert, aki szintén 30 ezer. De nem megyek el, mert most tényleg nincs pénzem. Viszont ott az sztk-s, aki nem tesz el láb alól. Csak éppen vannak vele problémáim. Ezért akarok másik sztk-shoz menni.

2022. máj. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem luxuscikk. Menj olcsóbbhoz. Hozzá meg megy az, aki ki tudja fizetni.
2022. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Egy egész ország arra panaszkodik, hogy mennyire drága az egészségügyi ellátás, mivel az állami egy rakás sz*r, de te majd megmondod, aki életedben valszeg soha nem dolgozott, hogy mindenki ki tud köpni 30 ezret. Mi ez a mentalitás? Én az emberek oldalán állok, nem a burzsoá oldalán. Az ellátás mindenkinek jár, nemcsak a gazdagoknak. De mit értené ezt egy újgazdag.
2022. máj. 15. 15:00
 17/23 A kérdező kommentje:
Szerintem az államnak szabályoznia kellene, hogy mennyi az a max. amit elkérhetnek mind a magánorvosok, mind az albérlet tulajdonosok. Magyarország sajnos nem Ausztria, hanem az ország 70%ának egy külföldi nyaralásra sincs pénze.
2022. máj. 15. 15:02
 18/23 anonim ***** válasza:

16

Én nem tudom kifizetni. Ezt elfogadtam. Egyébként eléggé mellényúltál, mert annak idején elég sok időt töltöttem azzal, hogy kedvezményes árú terápiákat próbáljak meg felhajtani és szándékomban állt közzé is tenni az infót.


De neked nem mondom meg. :)


Egyébként az terápia volt, nem pszichiáter.

2022. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
* Mármint kedvezményes árat kínáló pszichiátereket nem kerestem.
2022. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Na ez a hét vicce. Állambácsi szabályozza, hogy x vállalkozás miért mennyi pénzt kérhet magáneüben amikor ott az állami.


Tudod mit, ha nem tetszik költözz valami kommunista országba. Az ilyen oda való.


Egyébként ma Magyarországon BÁRKI hülyére tudja keresni magát aki szeret dolgozni.

2022. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!