Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem pofátlan 30 ezer forintot...

Nem pofátlan 30 ezer forintot elkérni egy pszichiátriai konzultációért?

Figyelt kérdés

A kontroll 15 000 Ft.


Mennyi az a max összeg, amit kiadnátok?


2022. máj. 14. 10:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként pszichoterápiára gondoltál (heti 1 alkalom) vagy pszicháterre (havi 1 alkalom)?
2022. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én meg követelem a tízmilliós Ferrarit...
2022. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit kell itt kötekedni a kérdezővel, szerintem igaza van. 50 percnyi beszélgetésért + egy gyógyszer felírásáért ez egy irreális összeg. A gond ott van, hogy nagyon kevés pszichiáter van az országban, ezért gondolom, gond nélkül lehet árakat emelni. Csak azok, akiknek erre szükségük van, koránt sem biztos, hogy ki tudnak rá ennyit adni.


Még akkor sem, ha egyszeri kiadás. Ha valaki 300 alatt keres és az albérletre elmegy a pénzének a fele, akkor az számára egy nagyon komoly kiadás. Egyébként a pszichoterápiáról is ugyanez a véleményem, egyszerűen túl sokba kerül, és ahhoz képest egyáltalán nem biztos, hogy tud érdemben segíteni.


Nem állami szabályozás kéne egyébként, hanem normális egészségügyi ellátás. Kellene először is, hogy legyen mindenhol normális pszichiátriai gondozó, ahova be lehet menni súlyos esetekben, meg egy államilag működtetett, szakszerű lelkisegély-szolgálat ahelyett a szar helyett, ami van.

2022. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!