Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetséges egyedül...

Hogyan lehetséges egyedül feldolgozni traumák sorát?

Figyelt kérdés

Kiskoromban kezdődtek,es ahogy nőttem mindig történt valami ami újra mélybe lökött.Már lassan felnőtt leszek de még mindig nem tudok túl lenni rajtuk.Hogy tehetném egyedül?

Már jártam pszichológusoknál,többnél is de nem segítettek csak rontottak a helyzeten és megijesztettek.meg összezavartak


2022. máj. 14. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Egyedül kb sehogyan. Meg kell találnod a számodra megfelelő pszichológust.
2022. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Akkor nem jó pszichológusnál voltál, vagy nem tudtál vele jól kommunikálni. Pszichológussal mindenképp könnyebb bármit feldolgozni, szóval szerintem ne add fel, találj egy jót. És működj vele együtt! A terápia nem csak arról szól, hogy meghallgatod, amit a pszichológus mondd, nagyon fontos a megfelelő kommunikáció.
2022. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De szörnyen kommunikálok és nem bírom kifejezni magam ahogy kéne
2022. máj. 14. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

A kommunikációt lehet fejleszteni. Rengeteg szakkönyv van a témával kapcsolatban.


Az internet pedig tele van jobbnál jobb anyagokkal, videókkal, hogy hogyan lehet a traumákat feldolgozni.

2022. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"De szörnyen kommunikálok és nem bírom kifejezni magam ahogy kéne"


Nem vagy vele egyedül :D. Én is sokszor azt érzem, hogy nem igazán tudom átadni a gondolataimat, érzéseimet másoknak, de hidd el, ez fejleszthető képesség.

2022. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Családállítás, kineziológus (de olyan, aki tényleg jó!)
2022. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!