Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet hirtelen megszokni...

Hogy lehet hirtelen megszokni egy teljesen új életet, amely lényegesen silányabb?

Figyelt kérdés

25 éves leszek, előszőr lesz 40 órás munkám és oda az a szabadság, ami idáig megvolt. Állandóan utaztam, szórakoztam, alkalmi projektek voltak, amiből ez finanszírozható volt, de a válság most betett, kénytelen voltam elmenni dolgozni. Belekerültem egy mókuskerékbe, aminek semmi hosszútávú célja nincs, csupán a megélhetés. Nincs nagy terv. Idáig tényleg éltem, és a szabadság, ami az életem alapja volt most odalett.


Hogy lehet elfogadni ezt?


Olyan ez most, mint egy bankár, aki egyik napról a másikra mindenét elvesztette és minden, amit addig megszokott nincs többé.


Várom a válaszokat,

üdv



2022. máj. 16. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

8, már voltam. Semmit nem használ

A nyomorult szerencsétlen életemen ami el van átkozva meg nem segít semmilyen orvos

Napra pontosan a legrosszabbkor jött ez a szar. A világon nincs nálam szerencsétlenebb. Undorodom magamtól es mindentől

2022. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hirtelen? sehogy. idővel? úgy meg lehet szokni.
2022. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan, hogy el van átkozva. meg kell tanulni szeretni magadat. nem gondolom, hogy könnyű, de amit szeretnél, abba energiát kell fektetni. természetesen, ha mentális betegséged van, akkor ehhez kell segítség. de, ha nincs, akkor rajtad múlik.
2022. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ez a 11-esnek ment
2022. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ma már csomó home office-os, remote munka van, ami viszonylag jól is fizet. Én is ilyen helyen dolgozom, nekem pl. ez nagyobb szabadság, mint anno az egyetem, ahova be kellett járni és még hétvégén is házizni, tanulni kellett, persze voltak bulik is, főleg, hogy kolis voltam, de pénzem meg nem volt semmire... :D Most legalább valamivel több van, a hétvégék szabadok, nettó napi 5-6 órát dolgozom, azt is itthonról, max. heti 2x megyek be az irodába. A Dunakanyarban lakom, szóval tök szép helyen, itt lehetek a kutyusommal, stb. szerintem nem rossz. Utazni is tudok, abba csak a covid szólt bele inkább.
2022. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
tudnál mondani pár pozíció megnevezést, amihez passzolhat egy közgáz diploma? idáig egy kisvállalkozásnál dolgoztam külkereskedelmi területen, de a covid és a háború nagyon betett, ebből adódóan fogalmam sincs mi zajlik a munkaerő piacon.
2022. máj. 17. 14:30
 17/18 anonim ***** válasza:
Multiknál szinte bármilyen pénzügyi pozi. Nekem is gazdasági diplomám van, az jó: Accounts Payable/Receivable, Cash Accountant, Tax Analyst, G/L Accountant és szinte az összes más pozihoz, amihez gadasági diploma kell. Persze az angol kell mellé.
2022. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
A nyelvekkel nem lenne probléma, köszönöm a választ.
2022. máj. 19. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!