Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt hogy dolgozzam fel?

Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Kezdek azon tűnődni hogy sehogy nem fogom és elveszítem az irányítást és végem.

Kiskoromban kezdődtek a dolgok,apa nelkül nőtem fel majdnem teljesen.Amikor velünk volt akkor ivott és vert.Érzelemmentesen lettem nevelne,hogy semmit se mutassak ki.Folytsak magamba mindent.Nem figyeltek rám,csak voltam és kész. Barátaim sose voltak.teljesen haszontalannak érezve magam.Aztán lett egy legjobb barátnőm (messze lakik) de sokmindent megadott amit nem kaptam,rengeteget tanultam tőle is meg.2 éve ismerem,ő tartott életben,volt értelme felkelnem másnap es élnem.De lett egy kapcsolata és igazából még nem történt meg.De el fog dobni,amibe belehal a lelkem mert senkibe nem bíztam még mint benne.És nem is fogok tudni soha.Ő tartott életben,de nincs rám szüksége..látom..és iszonyúan fáj.nem tudok boldogulni nélküle,egyszerűen olyan szinten összenőttünk..vagyis csak én,mint lassan kiderül nem számítok.És véget kell vetnem


2022. máj. 17. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hapsizz be.
2022. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz!

A barátnőd nem az, nem is mankó, és főleg nem az, akit a végtelenségig terhelhetsz a saját problémáiddal. Lehet, hogy a tieidhez képest semmi, de neki is van, a bajaidat nem viselheti helyetted.

2022. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező: itt kérj tanácsot-segítséget: [link]
2022. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. máj. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szegény kis buborék, sajnálatos így felnőni

nekem még normálisan müködő család mellett se sikerült normálisnak felnőni, valaki magában hordozza ezt

de végy magadon erőt és probálj meg másokat megismerni, helyben közel

valahogy bármi kapcsán vagy a pokolnál is rosszabb sorod lesz

tudom nehéz de csak így lehetsz teljes és boldog, egyedül még ha alapbol magadnak való is vagy nem lehet hoszabb távon bírni

de kezdésnek ne rágd magad a múlton az a problémák forrása nagy százalékban ami történt megtörtén és még ha fáj is ne folyamatos fájdalomnak fogd fel hanem egy rossz tapasztalatnak és többet ilyet nem akarsz mert már tudod milyen

2022. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan nőttem fel. Nekem is öngyilkossági gondolataim vannak van amikor nagyon erős van amikor gyenge.

De egy valami tartson életben. Te neked ilyen nehéz sorsod volt, és még te akarod eldobni az életed? Szerinted mások nem rokkantak volna bele jobban? Te még éppen tudsz gondolkodni, csak magad alatt vagy. Tudsz mire építeni én az írásodból látom hogy nagyon értelmes vagy.

Ha van kedved írj Nyugodtan.

17/f

2022. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!