Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hogy kell elképzelni,...

Azt hogy kell elképzelni, amikor mások kergetnek valakit öngyilkosságba?

Figyelt kérdés
Létezik-e olyan, hogy valalit mások kergetnek az öngyilkosságba?
2022. máj. 17. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Szinte csak olyan létezik. Nem csak simán nem hagynak téged békén, hanem egyenesen zaklatnak. Sok ember, minden nap, sokszor. És ha nem tudsz kiléoni egy ilyen környezetből, akkor egy idő után összeroskadsz, és nem találsz más kiutat, mint hogy saját kezűleg vetsz véget az életednek. Van, aki ilyenkor azt reméli, hogy a zaklatók szomorúak lesznek, ha látják, mit tettek egy emberrel, és van olyan is, akit ilyenkor már semmi nem érdekel.


Ezek nyilván nem saját tapasztalatok, hanem másoké, amit olvastam, hallottam, vagy tanultam róla, így valószínűleg pár részlet nem, vagy nem teljesen fedi a valóságot.

2022. máj. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
1 nem, nem csak ilyen létezik. mentálisan beteg emberek, jó körülmények között is lesznek öngyilkosok
2022. máj. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
2 nem azt mondtam, hogy csak ilyen van, hanem azt, hogy szinte csak, hiszen arról lehet a legtöbbet hallani, meg olvasni, a mentálisan beteg emberek által elkövetett öngyilkosság jóval ritkábbnak számít, legalábbis az én lakóhelyem környékén biztosan.
2022. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Úgy hogy engem.

Hogy a saját családod elmondja,le*zar téged,és nem számítasz nekik.

Hogy jól tudod a halálod egy percig se érdekelné őket,és meg is könnyebbülnének,ha elmennél.

Nekem még nem volt bátorságom megtenni,de hamarosan megkell,mert itt már boldog nem leszek,az fix..

2022. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Korábban is megakartam tenni, mert nem volt könnyű gyerekkorom, de mamámék miatt nem tettem meg. Pluszban azt hittem megismertem életem szerelmét, 2,5 évet voltunk együtt, és nem tudok nélküle élni. Nekem ő volt a mentsvár. Addig nem teszem meg még mamámék élnek.
2022. máj. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
#5 Nem igazságos egy másik embert terhelni azzal, hogy ő a kapaszkodód, a mentsvárad.
2022. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!