Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin miatt üressèg érzés?

Frontin miatt üressèg érzés?

Figyelt kérdés

Vettem be egy felet reggel és néhány órája olyan üresség érzés van bennem mint ha nem tudnék gondolkodni és nem érzek belül semmit se öröm se félelem semmi.

Engem ez idegesít nagyon

Lehet örülni kéne hogy nem jönnek a rossz gondolatok vagy félelem érzés bennem de ez inkább ijesztő most.

Pánikbeteg vagyok



2022. máj. 20. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az idegesítő érzés is érzés. Ne ijedj meg ettől. Kicsit közömbösíthet, spátiát okozhat a gyszer a szedés kezdetén.


De lehet nem is a gyógyszertől van.


Hány mg-os felét vetted be?

2022. máj. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
0,25 fele
2022. máj. 20. 18:14
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja most néztem mellékhatások.jarasi és egyensúly zavar...hát az is megvolt ma nekem ...ezek mennyi idő alatt múlnak el ?????

Vagy inkább ne is szedjem??

mert legutóbb rivotrilt próbáltuk, néhány napig szedtem utána vagy egy hétig rosszul voltam.

2022. máj. 20. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbáld soha többé.


0.25 felétől semmit sem érezhettél másképp mint előtte. Pánikbetegség miatt érzed, és azért mert elolvastad a betegtájékoztatót.


Ez egy nem létező adag, egyenlő a semmivel.

2022. máj. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha pánikbeteg vagy, akkor szedd a frontint. A folyamatos stressz és pánik nagyon káros a szervezetednek. A frontin nem káros, csak ha sok ideig szeded akkor rászokhatsz és akkor elvonási tüneteid lehetnek ha le akarsz majd jönni róla. De ezzel a pszichiátered is tisztában van, szóval ő tudja, hogy hogyan kell majd ezt megakadályozni vagy kezelni.

Ne félj a gyógyszerektől, nyilván azért írja fel ezeket az orvos, mert a jelenlegi állapotod sokkal károsabb a szervezetedre, mint a gyógyszer.


"0,25 fele"

Ez nagyon kis adag, biztos, hogy nem csak beképzeled a mellékhatásokat?

2022. máj. 21. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

O,25 mg felének hatása sem lehet. Mellékhatása sem. A 0,25 mg-nak is épphogy van hatása és nem szokott mellékhatása lenni.


Ha valaki nafyobb kezdő adagot kap. Pl napi háromszor 0,5 mg, az érezhet mellékhatást, de hamar megszokja a szervezet és akkor már ez nem jön elő.


Mekkora adag Rivotrilt szedtél? Nem hat 1 hétig, kb 6-12 órás a hatása, kiürülési ideje sem tart 1 hétig.


A betegséged tüneteit érzed.


Frontinról (mert már nem hat túl jól) váltottam Rivotrilra. Munkából hazaérés után vagy fekvéskor veszek be 1 mg-ot.


Egyszer kiborultam, bevettem 10 db 2 mg-os tablettát. Orvosom mentőt akart hívni. Végül abban maradtunk, hogy alszok egy nagyot. Ez történt. Másnap, késői ébredéskor még kába voltam, nem tudtam egyenesen járni. Ez is elmúlt másnapra. Harmadik napon semmit nem éreztem a 10x2 mg =20 mg-os túladagolástól (nem öngyilkossági szándékkal vettem be)

2022. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Beszéltem az orvossal.

Azt mondta sajnos lehet valóban mellékhatás,mert soha előtte nem szedtem még semmi nyugtatót így sajnos előfordul hogy a kis adag ellenére is érzek ilyet.

Azt mondta emeljem az adagot.

2022. máj. 21. 10:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Emeljed? Lehet attól megnyugszol és nem érzel mellékhatást.


Mennyit kell emelni rajta?


Rivotril mekkora adag volt?

2022. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rivotrilt azt hiszem 0,5

Frontin most 2*0,25 kellene

Igen azért hogy használjon

Azzal H háromszorra vettem be 0,25 csak többet ártottam az orvos szerint.

2022. máj. 21. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!