Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikrohamokon melyik antidepi...

Panikrohamokon melyik antidepi segit a legjobban?

Figyelt kérdés

Mar kb 5 eve szenvedek ezzel, stb. Mindent kiprobaltam, annyira sulyos h nem segit egy kis olvasas vagy futas!

Neha teljesen jo honapjaim vannak neha pedig szornyuek.

Sertralint szedtem tavaly elotti evben, aztan kezeloorvos miatt az uj orvos elvette. Most fel eve elkezdtem ujra (megint uj orvos) es hatasos, de nem elegge. Relaxalok minden nap, sportolok hetente stb. De megis nagyon rendszeresek a rohamok.

Mit tegyek? Melyik antidepi valt be nektek?


2022. máj. 24. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Pszichológus ebben többet tud segíteni, mint a pszichiáter.
2022. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a kokain, mert attól egyből felszabadult leszek.
2022. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem gyógyszer kell, hanem pszichoterápia.
2022. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jarok, mar rengeteg pszichologushoz jartam
2022. máj. 24. 22:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sajnos 2 évig húztam mert nem akartam gyògyszert szedni és pròbáltam saját magam kijönni a pánikbòl meg a szorongásbòl. Nagyon bánom hogy nem léptem hamarabb mert most azòta már el is felejtettem volna hogy mi az a pánik betegség.

Escitaloprambòl szedek 15 mg-ot. Szerencsére sokat segített. Élhető êletet élek. Már merek egyedül közlekedni, felmerek szállni tömegközlekedésre is. Igaz vannak most is rosszabb napok, de szerintem az mindenkinek vannak.

Te mit szedsz?

2022. máj. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én Sertralint
2022. máj. 25. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!