Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne kapjak pánikrohamot...

Hogyan ne kapjak pánikrohamot ha sok ember vesz körbe?

Figyelt kérdés

Pénteken ballagok,és mindig megtörténik:(

Meg lehet akadályozni valahogy?



2022. ápr. 27. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezért kapsz pánikrohamot, mert már szerdán azon kattogsz, hogy mi lesz pénteken. Rástresszelsz. Katasztrofizálod a még meg sem történt eseményt. Semmi baj nem fog történni, az a sok ember tud segíteni ha bármi baj történne. De nem fog 🙂
2022. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Légzéstechnika és próbálj meg ne ráparázni.Sokan lesznek körülötted,de ennek ne csak a negatív hozadékait tápláld magadban.
2022. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát péntekig tömegekbe kell járnod mély lélegzettel, de azért ennyi idő alatt csodára ne várj.
2022. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a sör ivás vált be.
2022. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4. Aki tényleg ilyen, annak kétlem.
2022. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Pedig én rosszul vagyok egy sima Auchanos bevásárlásnál is. Nekem inkább szociális fóbia. Ha iszok előtte 2 sört, akkor meg nincs bajom. Csak annyi hogy utána wcre is kell menni :)
2022. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
6. Hát az én esetem az olyan, hogy én még el is bírok menni, csak feszkós vagyok, nyilván egy haverhoz akit x éve ismerek ott nem, de nekem 5 feles vagy 8 sör is maxim jobb kedélyállapotot okoz, attól ugyanúgy megmaradnak azok a gátak amik vannak, szóval ebből gondolom hogy aki még pánikol is annak valszeg durvább
2022. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett végül?
2022. ápr. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Minden rendben ment

Nem gondoltam volna hogy így lessz de nem lett semmi baj🥰

2022. ápr. 29. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez de ismerős! Piacos vagy akármilyen nagybevásárláskor én is pánikolok. Nem előtte, hanem ott. Van úgy, hogy elmegyek sétálni, és ha valami olyan helyre keveredek, ahol tömeg van (utcabál, tüntetés, vagy csak siman tömeg), azonnal menekülőre fogom.
2022. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!