Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek normális érzések?

Ezek normális érzések?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg vagyok.

Normális hogy mindent olyan furán látok,minden érzés olyan fura és más ?


2022. máj. 26. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Semmi konkrétat nem írtál!
2022. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván aki pánikbeteg az tudja mi az
2022. máj. 26. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Lol? honnan a rákból kéne tudnia? Tudod mi a pánikbetegség? mikor szétszorongod magad és utána elkezdesz rontani a lelkiállapotodon, amiből fizikai tünetek lesznek.


Minden érzés fura és más aki nem tudja beazonositani a saját lelkiállapotát..és mindenki a saját tudatállapotától függően lát.

2022. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tudom bmeg mi a pánikbetegség mert ebben vagyok.

Igen nem tudom beazonosítani amit érzek ezért írom hogy fura

Nem tudom mi ez

De rossz

Gondolom azt is észre veszem amit egy nem szorongó soha

2022. máj. 26. 19:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira bunkók vagyok komolyan.....
2022. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jó valóban bunkó voltam (3. kommentelő). Sajnálom és bocsi kedves kérdező!


röviden a válasz: igen normális. De nem kell ehhez pánikbetegnek lenni. Az emberek nem tudják belőni az érzéseiket. Bárkiről is legyen szó.


Ha gondolod akkor ajánlok két könyvet ami segithet: tudat az érzések felett. a másik pedig a szorongások és fóbiák gyógyitásának kézikönyve. mind a kettő gold. Abban is segit, hogy az érzéseidet belődd.

2022. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2022. máj. 26. 21:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pontosan tudom miről beszélsz, ugyanezeket átéltem, pánikbetegség, fura érzések, derealizációs zavar, szorongás stb. Mivel már alapból nem normális a pánikbetegség, így a velejáró fura érzések sem, és gondolom ez neked sem jó hogy így van, nekem nagyon rossz volt amikor ilyen "fura érzéseim" voltak és pánikbetegségem, ezeket kezeltetni kell.
2022. máj. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

Írtam neked privátban!

2022. máj. 27. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!