Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Nem szeretek élni. Szeretnék de nagyon nem szeretem ezt az egészet.. Szinte semmit sem. Eldobtam a jövőm, csak pár apróbb dolog miatt voltam még itt. Ha azoknak vége lett volna nekem is végem lett volna. De valahogy lett egy párkapcsolatom, és én nagyon-nagyon megszerettem az illettőt. Ilyen szeretetet még sosem éreztem. Szeretnék örökre vele lenni de ugyan akkor minden más rossz, és mint mondtam elbaltáztam a jövőm mert nem terveztem hogy valami ilyesmi megtörténhet. Most mit tegyek??

2022. máj. 28. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Maradj vele és tedd rendbe az életed úgy, hogy akár nélküle is legyen értelme maradnod.
2022. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ebbe a helyzetbe kerültem, most megtenném de valahogy mégis félek, attól félek hogy nem fog sikerülni
2022. jún. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!