Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyötörnek ezek az izék és nem...

Gyötörnek ezek az izék és nem hisznek nekem mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon durva halucinációk gyötörnek.. :S Mintha véresnek látnám az ablakokat,meg volt olyan is,hogy úgy éreztem mintha fújna a szél, a haverom pedig határozottan állította hogy nem fúj és a levelek sem mozogtak..:S Aztán még volt,hogy ránéztem egy képre és kacsintott a kép Oo Mondtam anyámnak,hogy ő is látta-e és mondta,hogy hagyjam békén a hülyeségekkel.. Tipp?? :SSS 13/F
2010. szept. 18. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vagy megőrültél, vagy ugyanolyan normális vagy mint minden 13 éves, aki túl sok horrort nézett.
2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem nézek sok horrort..Megőrültem? kösz. sokat segített
2010. szept. 18. 16:01
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugye nem mélyültél el valami furcsa okkult irodalomban? :)

Valami előzménye csak kellett hogy legyen.. csak így a semmiből nem szoktak ilyenek jönni :P

2010. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bélyegeztél? vagy egyéb lsd cucc.
2010. szept. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
basszus nem drogozok -.-""""" Miért nem segít nekem senki?:(((
2010. szept. 18. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fiatalúr... bajok vannak. Ezt te is látod. El kell ballagni egy neurólógushoz, aki kizárja a tüneteid testi eredetét, utána a pszichiáter foglalkozik majd veled.
2010. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Menj el háziorvoshoz, ő majd ad beutalót

Mi innen nem tudunk ezen segíteni :(

2010. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hétfőn nyomás a dokihoz anyukáddal együtt.
2010. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pl ha voltál kórházban régebben, és kaptál valami szurit, arra allergiás voltál, akkor utólag lehetnek tőle hallucinációid, de ezeket is jó lenne tudni, orvos majd utánanéz, hogy miket kaptál eddig... és hátha valamelyiktől lett. Akkor kapsz rá gyógyszert, és nem lesz gond. Jó?


Ezért kell elmenni a dokihoz mindenképp. Mert ha nem mész lehet rosszabb lesz.

2010. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 3.szem válasza:
18%
Amiket látsz, érzel, azért ijesztenek meg, mert azt hiszed, hogy nem létezhetnek, vagy hogy valami rosszat jelentenek. Semmi rossz nem történik veled, csak érzékeny vagy. Nyitva van előtted egy olyan világ, aminek mások hiába dörömbölnek a kapuján. Azt célszerű lenne megtenned, hogy megbeszéled magaddal: nincs szükséged ijedtségre és félelemre, így azokat a látomásokat kizárod, amik kellemetlenek a számodra. Azokat a látomásokat viszont, amik segítenek téged, hasznos lenne bevonzani.
2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!