Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mindig az ébredés a...

Miért mindig az ébredés a legrosszabb mentális betegként? Olyan mintha egy másik dimenzióban lennék, ami maga a pokol.

Figyelt kérdés

Pedig most legalább éjjel alszom és reggel 7 körül ébredek minden nap. Sokszor fel van borulva es mondjuk du alszom 2tol este hétig.. az meg rosszabb

De ez sem sokkal jobb

Felebredek es minden rossz ami a fejemben van hosszú perceken keresztül lejátszódik a fejemben, olyan mint egy roham

Arról nem is beszélve hogy nekem csak az alvás nyújt vigaszt es borzalmas hogy újra ébren kell lennem… most is ebben az állapotban vagyok


2022. máj. 29. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is ez van.
2022. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is. Sajnos egy ideje már reggel van ez, régebben este volt.


Viszont én néha azt érzem, talán az álmok éppen olyan valóságosak, mint ez itt. És lehet, hogy most vagyok valami rémálomban, ami majd elmúlik.

2022. máj. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!