Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bezártság, egyedüllét beteggè...

Bezártság, egyedüllét beteggè tehet ?

Figyelt kérdés

Október óta home Office,előtte is csak hetente 3 alkalommal kellett 3 órára bemenni dolgozni.

Egyedül élek egy kis faluban.

Ideges vagyok onnantól, ahogy kinyitom a szemem,rendesen félek mindentől, félek már a vezetéstől pedig imádtam de nem merek, Bicajra sem merek ülni ..

Rossz a kedvem, mindent csak muszájból csinálok,ha ki kell mennem boltba,ahhoz egy fél frontint kell bevennem,mert annyira ideges vagyok.

Szörnyű így élni .

Csak jövök megyek a lakásba,néha kinézek az ablakon,de az utcán sincs semmi élet .

A home office miatt kerülhettem ilyen állapotba?



2022. máj. 31. 18:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
29%
Hajrá, drukkolok! Csak pozitívan!
2022. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
45%

Én is ugyanígy vagyok.

De nekem már állandósult a félelem az idegesség.

Reggeltől estig van.

Egyedül élek,és szintén home officeban vagyok lassan egy éve .

Megállás nélkül Ideges vagyok,nem érdekel senki és semmi.

Nem nézek tvt,nem járok sehova .

Segítsetek kérlek 😭😭

2022. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
75%

Korábban, még amíg nem volt home office meg covid, addig mi volt, mit csináltál?


Nálam is hasonló volt a helyzet, csak nekem nem home office, hanem otthonról tanulás, ugye amikor a covid miatt minden be volt zárva, kevesebb ember volt mindenhol, én sem nagyon mentem sehova, nem találkoztam senkivel, többnyire otthon ültem, akkor egy idő után (nem azonnal, hanem úgy 2020 végétől, 2021 elejétől) ugyanezt kezdtem el érezni, hogy szorongtam, ha ki kellett mennem, volt, hogy szorongtam a boltban, találkozókat mondtam le emiatt, féltem egyedül elmenni bárhova is. Az otthon a biztonságot jelentette, de közben meg tudtam, hogy nem jó folyton otthon lenni. Elkezdtem félni a tömegközlekedéstől is, a zsúfolt helyektől, pedig mindig is nagyvárosban laktam. Én gyógyszert nem szedtem, annyira nagyon vészes azért nem volt a helyzet, de volt, hogy tiszta feszülten telefonáltam anyukámmal, miközben csak a környéken egy kis parkba elmentem, mert ettől a korábban teljesen hétköznapi dologtól szorongtam.

Nekem most már sokkal jobb. Nem az, hogy teljesen olyan, mint régen, de már az esetek többségében tudok különösebb idegeskedés nélkül tömegközlekedni, gond nélkül elmegyek a boltba, könyvtárba, fodrászhoz, bevásárolni, plázába, lemegyek kajáért, postára stb., suliba is bejártam. Tényleg ez segíthet, ha fokozatosan vissza szoktatod magad.

2022. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

21# Miért zavar bárkit is?


Miért lett lepontozva?


Megint jött a suttyomban lepontozó, gyakoris rém? 😳

2022. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24 engem is lepontoztak pedig csak leírtam ugyanez a bajom
2022. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Engem is lepontoztak pedig semmi rosszat nem írtam, sőt segítettem.


De úgy látszik itt nem szabad, mert sok csőd tömeg sz4r életű lepontoz.

2022. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem itt van egy beteg ember mert feltűnő hogy 100%-ban biztos, jó, kedves, pozitív válaszok vannak pirosra jelölve.

Mintha valaki irigy lenne.

2022. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

23

Home Office előtt eljártam dolgozni aztán otthon főztem filmeztem sorozatoztam csináltam a dolgom

De mióta home Office van eleinte ugye munka mellett csináltam a dolgom aztán este filmeztem

De utána már nem érdekelt semmi mert jött az hogy egyedül vagyok,unalmas, kezdtem ideges lenni, kezdtem szorongani rosszul aludni és most itt tartok amit kiírtam

2022. jún. 1. 16:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!