Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 31 éves férfi vagyok. Skizofré...

31 éves férfi vagyok. Skizofrénia, szkizoaffektiv zavar diagnózisokkal. Van egy jól beállított gyógyszeres terápiám, de félek hogy az orvosom gondol egyet és megszünteti a gyógyszereimet. Akkor megint rosszul leszek. Ugye ne féljek ettől?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Alaptalan felelem..
2022. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj ettől. Ha van egy működő terápia, azon nem szoktak változtatni (pláne nem megszüntetni). Ha nem működik már, maximum akkor változtatnak. (Van skizofrén beteg a családban, tapasztalatból írom.)
2022. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor szünteti meg, ha te is akarod. Nálunk is így volt. Most kicsit nehéz időszakomon vagyok lelkileg, mert normalis tudatállapotban vagyok, ahol elismerem a betegségemet. Amúgy hónapok óta nem szedem, de semmi bajom sincs. Nem kell ettől félni.
2022. okt. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia,megkérdezhetem hogy mi a gyógyszer neve,én amitrexet kapok de a mellékhatása nem jó nekem,kaptam abilifyt de az se jó,ezért kérdezem mi a te gyógyszered,ugyanez a diagnózisok,nagyon köszi
2023. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kroms ***** válasza:
A "gyógyszerek" idővel ki fognak nyírni, keress inkább természetes gyógymódokat.
2023. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!