Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az, hogy 31 éves kort megértem...

Az, hogy 31 éves kort megértem, de még nem volt igazán mély kapcsolatú barátnőm, a depresszió miatt lehet?

Figyelt kérdés

Szóval vannak meg voltak barátaim, de nem tudtam velük megosztani a legbensőségesebb gondolataimat, mivel a szüleim sem voltak sosem kíváncsiak arra, hogy mit érzek, vagy valóban mit gondolok, meg ha megosztottam velük, anyukám vissza is élt vele. Ugyanakkor ez rossz érzés, ez miatt kicsit szorongok is , de attól is, hogy ha elmondanék dolgokat, pl.: a gyerekkoromról, amit a szüleim cselekvései miatt sokszor kellett szégyellenem ( apukám alkoholhoz sokszor nyúlt). Amúgy depressziróra már jó pár éve gyógyszert is szedek, lehet, hogy ez miatt is van, hogy nehezen nyílok meg embereknek?


Mi lenne a helyes, hogy kellene hozzáálnom a dolgokhoz?



2020. dec. 17. 22:32
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Már itt az ideje, hogy barátnôd taláj magadnak, egy rendes szolid lâny szemèlyèben. Javaslom, hogy szedjèl B vitamin komplesszumot az idegeid erôsitèse cèljából. Sportoljál rendszeresen, hogy jobban èrezzed magadat! Naponta irjad mennyit sportoltál, igy tudod kontrolálni a teljesitmènyeidet. Egy izmos fèrfinak mindig jobban akar barátnôje mint egy puhánynak. Minden jót!
2020. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszus, egy B vitamin nem fogja megoldani a depressziót. Neked pszichoterápiára lenne szükséged.
2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdés pontatlan, szóval lányként nem igazán volt még igazi barátságom más lánnyal...
2020. dec. 18. 18:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igen - lehet hogy nem. Az is lehet egyszerűen nem volt szerencséd, mert olyan környezetben vagy. Viszont ha ez most már ennyire zavar, akkor kereshetnél valami barátot akiben megbízol..

Hamarosan vége ennek az időszaknak, és jövőre új lehetőségek lesznek. Most mindenki kicsit depis a bezártságtól, de nemsokára lehet kialakítani majd új emberi kapcsolatokat.

A lényeg hogy ha valami nagyon zavar, azon jobb változtatni, mert egyébként csak vesztegetjük az időt ;)

2020. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!