Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik próbáltak már öngyilkosok...

Akik próbáltak már öngyilkosok lenni, mi történt, hogy nem sikerült?

Figyelt kérdés
Történetekre lennék kíváncsi, pl felvágtad az ereidet, de valaki észrevette és sajnos meg tudtak menteni, vagy gyógyszert vettél be, de kimosták a gyomrod, így nem sikerült...
2022. jún. 6. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen messze sosem jutottam el. Volt, hogy felbattyogtam a hetedik emeletre és megpróbáltam kitörni az ajtót a tetőre, de nem sikerült. Összerogytam majd visszamentem a lakásba és bealudtam. Vagy volt, hogy kivettem a fiókból a konyhakést és a szívemhez emeltem, majd nyomtam. De már a legkisebb nyomásra (még nem is szúrásra mert nyomtam pár millimétert) belém fagyott a fekália és letettem. Külső megfigyelőként ez inkább volt figyelemfelhívás a környezetem számára, mint tényleges próba. Pedig tényleg meg akartam tenni őket. Csak képtelen vagyok.
2022. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos nem jó helyen és nem elég mélyen de annyira megvágtam egyszer a csuklómat hogy ömlött a vér belőle.
2022. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1-szerintem a szúrás nem a legmegfelelőbb az öngyilkossághoz, ahhoz tényleg nagyon nagy erőkifejtés kell...

#2- hogy nem véreztél el? Vagy megtaláltak közben?

2022. jún. 6. 13:48
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Megtaláltak sajnos
2022. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Fel akartam akasztani magam de kiszqbadultam a hurokból mert nagyon elkezdtem szédülni és fulladtam
2022. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Rohamszerű volt a késztetés de nem esett bennem kár. Ahogy "ment ki belőlem", azon zakatolt az agyam, hogy ennyi erővel akár tehetnék egy 180°-os fordulatot. Ezt a dühöt arra fordíthatnám, hogy változtassak az életemen.
2022. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Akinek nem sikerül, az nem is akarja igazán.
2022. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
7es, az öngyilkos általában nem élni nem akar, hanem pont máshogy élni.
2022. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez butaság. Aki öngyilkos akar lenni, az megteszi, mert nem akar élni, gyáva változtatni az életén, vagy nincs rá módja...

Aki tenni akar, változtatni akar, az nem ijesztgeti a szeretteit, hanem tesz a változásért.

Aki megpróbálja, de nem sikerül, az igazából nem akar meghalni, ettől a figyelemfelkeltéstől várja a változást anélkül, hogy neki bármit tennie kellene.

2022. jún. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
de rólam senki nem tudja a mai napig, hogy megkíséreltem. akkor én csak magamnak szerettem volna feltűnősködni?
2022. jún. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!